Такі результати соціологічного дослідження, які проводили 4-14 жовтня серед населення територіального виборчого округу №117, озвучив під час прес-конференції сьогодні президент українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов, інформує кореспондент Вголосу.

Володимир Подгорнов розповів, що лише на кілька відсотків від об’єднаної опозиції відстає політична партія «УДАР Віталія Кличка», – за неї готові проголосувати 24% виборців. 18,2% респондентів хочуть проголосувати на виборах за ВО «Свобода».

Партія регіонів, «Україна – Вперед», «Наша Україна», КПУ в цьому окрузі не змогли подолати 5% бар’єр.

Майже 14% опитаних складно було визначитись за яку політичну силу вони проголосували б на виборах до ВРУ.

«Звичайно, погляди виборців ще можуть змінитися. Це залежатиме від окремих моментів, до прикладу, на Комітеті опору диктатурі було вирішено відмовлятися на користь рейтинговіших кандидатів. Та сила, яка зробить це першою зможе здобути собі частину електорату: люди побачать, що обіцянки певним чином реалізовують, тому це може додати у відсотковому та іміджевому відношенні від виборців, які ще не визначились. Хоча за такий малий термін до виборів суттєві зміни малоймовірні», – сказав Володимир Подгорнов.

Польовий етап дослідження тривав з 4 по 14 жовтня серед населення територіального виборчого округу №117. Обсяг вибіркової сукупності становив 800 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.