Таку думку Любомир Мельничук висловив під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Любомир Мельничук зазначив, що порушення виборчого процесу почалося ще від початку формування окружних виборчих комісій.

«До складу ОВК увійшли представники дуже одіозних політичних партій, таких як «Русский блок», «Эдинство», «Партия политики Путина», «Анархісти» і їм подібні суб’єкти. Як наслідок ми бачимо вкрай незадовільну, не фахову роботу ОВК. Ці комісії сформовані таким чином, щоб унеможливити будь-які вимоги суб’єктів виборчого процесу на проведення законної агітації прав та обов’язків», – сказав депутат.

Він додав, що в дуже багатьох містах області та районах Львова ще до сьогодні виборцям не видали запрошення для голосування. Є дільниці, на яких запрошення на вибори досі лежать у сейфах.

«Тобто знову ж таки є вказівки від Партії регіонів щодо зменшення явки виборців. Ми прекрасно розуміємо ту технологію, що провладній партії потрібно максимально збільшити явку виборців на Східній Україні, і максимально зменшити явку виборців тут, на заході України, де їх не підтримує ніхто», – сказав Любомир Мельничук.

Він додав, що цій виборчій кампанії притаманні також брудні технології, присутність технічних кандидатів та «чорний піар».

«Технічні кандидати всі свої листівки, інформаційні посили, будь-яку агітацію використовують не на висвітлення своєї програми, а займаються, по суті, наклепницькими, замовними агітаціями проти своїх конкурентів», – сказав депутат.

Він також додав, що важко не помітити нефаховість та негативну роботу членів ДВК. «Свободівець» припустив, що будуть дільниці, де у день виборів не буде кворуму у виборчих комісіях.

Дільничні виборчі комісії були сформовані за досить цікавим принципом, і в наслідку маємо страшенні порушення з кворумом. Ми можемо мати ситуацію, коли в день виборів у дільницях не буде достатньої кількості людей. Ми бачили, що під час формування ДВК туди включали «мертві душі», тобто люди навіть не знали, що є членами комісії від тих промосковських партій. Зараз цих людей вже активно позамінювали, проте все ще є величезні проблеми. Тому я передбачаю, що будуть ситуації, коли удень виборів дільничні комісії не матимуть кворуму», – пояснив Любомир Мельничук.