Про це заявив «регіонал» Владислав Лук'янов під час брифінгу у Верховній Раді.

Нардеп зазначив, що ПР на 100% підтримує персональне голосування.

«Більше того, ми обговорюємо на фракції рішення про позбавлення депутатських повноважень того, хто не голосує, того, хто не ходить на засідання Верховної Ради, того, хто не буде працювати в комітетах. І я думаю, це говорить про принципову позицію Партії регіонів», – заявив Владислав Лук'янов.

Він додав, що у ПР шукають механізм, як можна депутата-прогульника притягти до відповідальності – і до політичної відповідальності, і до позбавлення депутатських повноважень.  Це питання ставлять перед юристами, перед фракцією і перед Верховною Радою.

«Я сподіваюся, що в цій ситуації в опозиції не буде можливості – після демонстрації їхньої позиції – відмовитися від того, що депутат-прогульник повинен скласти мандат і піти геть із Верховної Ради. Це наша принципова позиція», – заявив нардеп-«регіонал».

За його словами, уведення сенсорної кнопки не допоможе домогтися персонального голосування народних депутатів.

Як писав Вголос, Владислав Лук'янов звернувся до Генеральної прокуратури з проханням порушити кримінальну справу щодо зловживань при виділенні коштів на купівлю та встановлення у парламенті системи «Рада-3».

Джерело: Українська правда