«Представники ВО «Свобода», які мають честь представляти інтереси громади міста у Львівській міській раді, під час прес-конференції висловили свою неповагу до Тадея Едера, гендиректора відомого на увесь світ Оперного театру. До відома «свободівців», Тадей Едер є заслуженим працівником культури України, нагороджений орденами Ярослава Мудрого V ступеню, «За заслуги» ІІІ, ІІ та І ступенів, лауреат багатьох міжнародних премій. Така поведінка депутатів від ВО «Свобода» свідчить лишень про їх вкрай низький освітній та культурній рівень та намагання довести до такої деградації усіх львів’ян. Адже відомо, що «Свобода» довірила управління комісією культури колишньому викладачеві наукового комунізму, людині, що ніколи не працювала у галузі культури, займається виробництвом пластмас. Відомо також, що голова комісії культури Ярослав Музичко належить до Львівського Ротарі-Клубу, який зараховують до масонських організацій», - наголосив у коментарі голова фракції Партії регіонів у ЛМР Ігор Гладиш.

За його словами, фракція Партії регіонів пропонувала колегам-депутатам віддати керівництво комісією культури Тадеєві Едеру, оскільки він понад 40 років свого життя присвятив роботі в Оперному театрі і є однією із найавторитетніших постатей Львова у сфері культури. На переконання керівника фракції Партії регіонів, саме Тадей Едер найкраще з-поміж усіх новобраних депутатів міської ради знає проблеми культурної сфери Львова і як успішний керівник із потужним досвідом зміг би їх вирішувати на чолі профільної комісії.

«Представники ВО «Свобода», які у своєму житті жодними досягненнями, окрім популістських націоналістичних гасел, похвалитися не можуть, зробили культуру Львова розмінною монетою власних політичних інтересів. Більше того, вони не знайшли собі іншого виправдання, аніж привселюдне приниження особи гендиректора Оперного театру, який усе своє життя присвятив підвищенню авторитету Львова у світі та культурному збагаченню міста. Заяви представників «Свободи» є особливо цинічними в контексті того, що сам Тадей Едер не може на них відреагувати безпосередньо, оскільки на даний час перебуває у робочому відрядженні закордоном, де власне представляє Львів як духовну столицю України», - наголошує Ігор Гладиш.

Він радить представникам «Свободи», перш ніж братися до вирішення глобальних проблем, навчитися елементарного – «поваги до старших і авторитетніших людей, а також припинити прикривати власну непрофесійність ідеологічними звинуваченнями».