Команда Романа Гданського в останньому матчі першого кола групового турніру на стадіоні імені Богдана Маркевича не помітила ФК «Вінницю» - 3:0. Винниківчани у дощову погоду набрали максимум очок і очолили групу 1. Впевнена гра господарів та хет-трик кращого бомбардира команди у цьому сезоні Олега Шептицького підняли «Рух» на вершину турнірної таблиці - саме туди, де і «рухівці» бажають бути, незалежно у якому турнірі беруть участь.

Головний тренер «Руху» Роман Гданський після матчу не приховував того, що команда отримала завдання включити максимальні обороти у самісінькому дебюті матчу. За словами Романа Юрійовича, була зроблена і ставка на швидкий гол. Якщо з першим завданням «рухівці» впоралися на відмінно, то з взяття воріт вболівальникам довелося почекати.

Господарі поєдинку не стали відкладати справу у довгу шухляду і з перших хвилин зустрічі кинулися на ворота суперника. Що цікаво, гольові моменти біля воріт гостей почали виникати майже одразу. Юрій Гусаковський та Олег Шептицький, мабуть, і собі не повірили, що можуть відрити рахунок на початку гри. Свої огріхи в обороні захисники «Вінниці» хоч і з запізненням, але ліквідували.

Потужний початок «Руху» вочевидь здивував гравців «Вінниці». Одна команда у першому таймі повністю конролювала гру, а інша, як за відомими поговірками, берег воріт Юрія Шевчука майже не бачила. Атаки господарів у першому таймі двічі увінчалися успіхом. Спочатку голкіпер «Вінниці» Віталій Жеребкін «привіз» команді небезпечний штрафний, зігравши руками за межами штрафного майданчика. Удар Сергєєва зі штрафног кіпер з труднощами відбив, однак прямісінько під добивання Шептицького. М’яч після удару Олега влучив в Олександра Борячука і залетів у ворота. Як виявилося згодом, сейв стража воріт гостей після пострілу винниківського Іньєсти коштував йому дорого. Жеребкіна госпіталізували з підозрою на вивих чи перелом руки. Замість основного воротаря гостей на поле вийшов камерунський студент Вінниці Ерік.

Темношкірому легіонеру «Вінниці», як і зрештою усій команді у першому таймі, було несолодко. Утім, звинувачувати Еріка у другому пропущеному м’ячі язик не повернеться. Провал оборони суперника «Руху» - повна провина захисників. Півзахсиник Володимир Макар та нападник Олег Шептицький вийшли двоє на одного воротаря і спокійно усе зробили без зайвих рухів. Макар віддав передачу на Шептицького, який забивав уже у порожні ворота.

Повністю перегравши суперника у першому таймі, «Рух» був близький до того, аби зняти усі питання про переможця матчу. Контратака підопічних Романа Гданського завершилася постілом Шептицького у штангу. Утім, у цьому епізоді за «Рух» зіграв і захисник суперника, який своїм рикошетом спрямував «смугастого» саме в каркас воріт.

За увесь перший тайм «Вінниця» відповіла лише двома-трьома ударами по воротах, які для Юрія Шевчука виглядали як тренувальні.

Після перерви дощ остаточно вщух і команди не забули для кого вони грають у футбол. Активізувалися по-справжньому гості. Вочевидь, гравці з Вінниці нарешті зрозуміли, що відмовка за поразку тільки через те, що ми приїхали з «корабля на бал» не сподобається, мабуть, нікому. Віддамо належне і головному тренеру команди команди Сергію Руденку, який у перерві знайшов потрібні слова для своїх футболістів.

З перших хвилин другої 45-хвилинки гості заграли агресивніше, нарешті перейшли власну частину поля. Такій грі підопічні Романа Гданського особливо не заперечували. Господарі розуміли, що на контратаках можна спокійно завершити вдало розпочату справу.

Коли підопічні Сергія Руденка пішли вперед у них почали з’являтися хоч якісь напівмоменти. Олександр Борячук пробив над воротами зі штрафного, а Ігор Маляренко не влучив у ворота після помилки Шевчука.

Контратаки «Руху» виглядали грізно і небезпечно. Можливо, команда Романа Гданського по перерві атакувала менше, одна дії господарів на завершальній стадії атаки мали більшу гостроту, аніж у гостей. Одна з них завершилася, мабуть, тим, на що і команди награли у матчі. Олег Шептицький після подачі з флангу у падінні головою оформив хет-трик, тим самим, мабуть, знявши усі крапки над і. Утім, якщо відверто, то і при рахунку 2:0 на користь «Руху» мало вірилося у те, що гості зможуть створити диво.

Приємно те, що при рахунку 3:0 «Вінниця» не опустила руки і будь-що прагнула забити гол престижу. В атаці у цієї команди вдавалося далеко не все, проте у другій половині першого тайму старування гостей були помітними. Гостям таки вдалося забити єдиний м’яч у грі, однак зробили вони це з порушенням правил. Маляренко забив після того, як партнер віддав передачу, відпустивши м’яч за межі поля.

Винниківчани спокійно діяли за рахунком і довели матч до важливої перемоги. Перемігши ФК «Вінницю», «Рух» піднявся на перше місце в турнірній таблиці групи 1.

Наступного тижня чинні чемпіони області вдома зустрінуться з «Буковиною-2» з Чернівців (12 червня), а у чемпіонаті Львівщини «Рух» зіграє у неділю, 9 чевня, проти «Карпат» (Доброгостів/Дрогобич). Матч на стадіоні імені Богдана Маркевича розпочнеться о 16:00.

«Рух» (Винники) – ФК «Вінниця» - 3:0 (2:0)
«Рух»: Шевчук, Гусаковський, Бойко, Іванський, Дмитрух, Костик, Поліванов, Сергєєв, Макар, Яценків, О. Шептицький
На заміну виходили: Іванець, Деревльов, Романів, Баглай, Манорик, М. Шептицький, Шульган
ФК «Вінниця»: Жеребкін, Касянчук, Попов, Борячук, Іванов, Бабік, Заводян, Цибулько, Білик, Сестренький, Пивовар
На заміну виходили: Ерік, Браславський, Маляренко, Волошинський
Голи: О. Шептицький, 26, 32, 65
Головний арбітр: Юрій Шимон Ужгород