Хто з вболівальників згадував минулий матч між цими командами на стадіоні імені Богдана Маркевича, того одразу у неділю усі дороги вели у Винники. Нагадаємо, принциповий поєдинок минулого чемпіонату команди недограли, оскільки президент «Карпат» Роман Михайлів через незгоду із рішенням арбітра Романа Брандибури вибіг на поле і вдарив суддю. Що цікаво, було це при рахунку 1:1, який повністю влаштовував гостей з Кам’янки-Бузької. Відтак, цей матч команди недограли, а «Карпатам» було зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, яка і фактично вивела «Рух» не чемпіонське перше місце. Ця гра набула широкого розголосу у пресі і чимало людей саме тоді і взнали про існування та справжній рівень обласного чемпіонату.

Своєю грою та результатами команда Романа Гданського у новому сезоні повністю підтверджує своє лідерство і у чемпіонаті області, і у чемпіонаті України серед аматорів. Натомість «Карпати» дещо пригальмували. До матчу з «Рухом» команда Євгена Михайліва у своєму доробку мала 13 очок після зіграних восьми матчів. Поразка 0:3 від «Челсі» (так у народі жартома називають «Рух») наприкінці першого кола змагань фактично зробила винниківчан недосяжними для «Карпат», як і зрештою, і для інших команд у цьому чемпіонаті.

З перших хвилин матчу команда Романа Гданського повністю заволоділа ігровою і територіальною перевагою. Моменти біля воріт гостей виникали регулярно, однак забити швидкий гол господарям ніяк не вдавалося. Шептицький, Дикий, Яценків, Гусаковський, Деровльов – саме ті гравці «Руху», які у першому таймі спокійно могли відкривати рахунок. Здебільшого підопічні Романа Гданського не влучали у ворота з вбивчих позицій. А коли влучали, то м’яч або «цілував» поперечину, або опинявся в руках воротаря Назара Литвина.

Неписане футбольне правильно правило «не забиваєш ти – забивають тобі» могло спрацювати наприкінці першого тайму. Юрій Кудінов пробачив «Рух», пробивши з трьох метрів у поперечину.

Загалом, у першому таймі чемпіони області повністю переграли віце-чемпіонів. Останні неодноразово намагалися збити темп матчу, оскільки протистояти швидкісним гравцям «Руху» було справді непросто.

У перерві матчу президент «Руху» Григорій Козловський уже традиційно побавив глядачів розіграшами призів. П’ятеро глядачів стали володарями купюр номіналом у 200 гривень, а двоє щасливчиків збагатилися на півтисячі тієї ж валюти.

Головний тренер «Руху» Роман Гданський на початку другого тайму випустив свого джокера – Володимира Макара. Останній у цьому сезоні неодноразово доводив свою профпридатність. Володимир став справжнім лідером своєї комади. Довів це він і у другому таймі, коли реалізував вихід на сам на сам з Назаром Литвином. А до цього моменту поперечину воріт гостей струсонув Богдан Костик. Якщо проаналізувати статистику матчів винниківчан у цьому сезоні, то, мабуть, назбирається більше 50-ти відсотків ігор, у яких «Рух» забивав голи з 45-ої по 60-ту хвилину.

При рахунку 1:0 господарі будь-що прагнули не зберегти свою перевагу, а її розвинути. Це їм і вдалося. Гості не за правилами зустріли Володимира Макара у штрафному майданчику, за що і отримали пенальті у власні ворота. Досвідчений Олег Шептицький з «точки» потішив солідну глядацьку аудиторію на стадіоні імені Богдана Маркевича – 2:0. «Карпати» хоч і відрізками створювали напівмоменти біля воріт Юрія Шевчука, однак «Рух» був значно ближчим до того, аби добити суперника. З цією думкою погодився Іван Дикий, який головою, замкнувши передачу з флангу, зняв усі питання про переможця матчу. До завершення гри «Карпати» мали по-справжньому єдиний гольовий момент для голу-престижу. Андрій Баландюх пробив у штангу метрів із 20-ти.

Перемігши «Карпати» з рахунком 3:0, «Рух» зробив ще один крок до чемпіонства. Команда з Кам’янки-Бузьки у цьому сезоні схоже-таки не зможе скласти конкуренції команді з Винник. А інтриги, погодьтеся, хочеться усім…