Про це він заявив під час передвиборної агітації на Першому національному каналі.

«Подивіться – вбила людина трьох охоронців у київському супермаркеті «Караван», і тепер всі правоохоронці ворожать – в Україні він залишився, або за кордон втік? Виходить, що цей прикордонний контроль нікому не потрібен, він нічого не вирішує, зате чиновники знущаються над звичайними громадянами», –сказав Бузина.

Він нагадав, що під час поїздки на поїзді з України в РФ пасажирів кілька разів будять – українські митники, російські прикордонники, а потім і російські митники.

«Людей, які їздять з Росії в Україну або назад, в цих потягах піддають форменим катуванням. У ЄС між країнами немає ніякого контролю. Ви абсолютно спокійно переїжджаєте з Польщі до Німеччини, з Німеччини до Франції, і так далі. Між Україною та Росією немає візового режиму, так навіщо нас мучать на кордонах?», – обурився Бузина.

За його словами, одним з пунктів передвиборної програми «Руського блоку» – прибрати ці «принизливі прикордонні огляди».

«Різниця між жителями України і РФ тільки в тому, що в одних паспорт з двохголовим орлом, а в інших – з тризубом. Але всі ми залишаємося одним народом. Одним російським народом, який походить з Київської Русі. Але при цьому якісь феодали, які сіли на голову, просто над нами знущаються!», – відзначив Бузина.

Лідер «Російського блоку» Геннадій Басов натомість нагадав, що Росія вже давно пропонує Україні ліквідувати митницю на кордоні двох країн і вступити в Митний союз, однак Київ досі відхиляє цю ініціативу.

(дивитися з 1.52 хв.) 

 

Джерело: nr2.ru