Боротьби у матчі не вийшло. Клас та майстерність однієї команди виявилася на голову сильнішою, аніж у другої. Підсумковий рахунок матчу – 7:0 на користь команди Володимира Реви.

Матч із «Прикарпаттям» на Кубка Федерації ФФЛ «Скала» зіграла основним складом. Вочевидь, цей матч тренерський штаб команди розглянув як підготовчий до відповідальних зустрічей у другій лізі. Хтозна, якби команда зіграла запланований спаринг з львівськими «Карпатами» (23 березня) та не перенесли б календарний матч у другій лізі проти чернігівської «Десни» (7 квітня), чи на цей матч вийшли б основні футболісти «Скали». Швидше за все, що ні, однак оскільки в тренувальний процес та підготовку «Скали» вмішалася погода, усе довелося змінювати.

Можна не сумніватися у тому, що головного тренера команди Володимира Реву не так цікавив результат матчу, як гра його команди проти слабшого суперника. На жаль, команда зі Старого Самбора виявилася не тим спаринг-партнером проти якого можна робити якісь висновки. Гра показала, що рівень обох команд суттєво відрізняється. А це й не дивно, адже одна з команд представляє другу лігу України, відповідно статус у гравців також не ідентичний.

Гості з Самбора до села Довгого добиралася так довго, що навіть не встигли на початок матчу. Гру перенесли на годину пізніше.

Протягом двох таймів «Скала» володала беззаперечною перевагою на полі. Атакувала здебільшого лише одна команда. Воротар стриян Василь Шпук інколи змерзав на футбольному полі. По ходу матчу залишалося лише запитання з яким рахунком переможуть господарі. У першому таймі у складі стриян діяла основа, у другій 45-хвилинці на поле вийшли деякі гравці, яким треба ще доводити своє місце серед 11-ти найсильніших.

Дубль Артема Акуленка, голи Романа Іванова, Романа Козака (з пенальті), Петра Стасюка та Вадима Могилецького підтвердили повну перевагу однієї команди над іншою. Ще один гол, а точніше автогол, у пасиві захисника команди гостей.

У підсумку 7:0 – «Скала» стає одним з перших півфіналістів Кубка Федерації. Нагадаємо, у цей турнір стрияни потрапили, програвши в 1/8 фіналу меморіалу Ернеста Юста ФК «Підбуж» з рахунком 0:1. Тоді основна команда була на зборах у Туреччині, а проти дорослої команди з Дрогобиччини вийшли грати 17-річні вихованці Андрія Царіци. Юні гравці «Скали» своєю грою справили непогане враження, однак того дня більше пощастило гравцям «Підбужа».