Зустріч дорослих складів (гра юнацьких команд не відбулася, оскільки юнаки «Карпат» не приїхали до Моршина і їм буде зараховано технічну поразку – 0:3) була передостанньою для гравців «Скали» перед прем`єрним туром нового сезону в другій лізі під егідою Професіональної футбольної ліги України, який стартує рівно за тиждень, 14 липня. А 10 липня відбудеться остання перенесена гра першого кола обласних змагань на виїзді проти «Гірника» з Соснівки. Готуючись до офіційних матчів, Володимир Книш та його команда проводять навчально-тренувальний збір на власній базі у Моршині та чергують тренування з поєдинками обласної першості.

На поєдинок проти одного з грандів обласних змагань – «Карпат» з Кам`янки-Бузької тренерський штаб «Скали» виставив такий склад. Місце у воротах зайняв Сергій Пітел. На флангах оборони грали: справа Роман Козак, зліва – Юрій Антонів. У центрі захисту – Євген Гладинець та Павло Нагорний. На місці опорників діяли Назар Кміть та Андрій Желізко. На флангах півзахисту: справа – Андрій Ковальчук, зліва – Володя Пришнівський. Лінію атаки склали Роман Іванов та Віталій Лазаренко. Саме останньому і вдалося провести єдиний гол у цій цікавій, по справжньому бойовій зустрічі. Сталося це на 17-й хвилині після масованої атаки, яку розпочав Пришнівський, відпасувавши на лівий фланг на Юрія Антоніва. Після чого був простріл на Назара Кмітя, який відпасував Роману Іванову, котрий виклав смугастого на вільного Віталія Лазаренка, який з лінії воротарського майданчика увігнав шкіряного під поперечину.

Якщо проаналізувати гру в цілому, то перший тайм був повністю за господарями, які створили не один по-справжньому гольовий момент біля воріт «Карпат». Особливо виділялася пара на лівому фланзі: Антонів – Пришнівський. Дуже «гаряче» біля воріт гостей було на 25-й хвилині, коли арбітр матчу Юрій Суряк призначив вільний удар буквально в трьох-читирьох метрах від воріт Назара Литвина. Однак Пришнівський замість того щоб розіграти вільний удар, пробив сам. І хоч м`яч влетів у ворота «Карпат», арбітр, звичайно, гол не зарахував.

На 37-й хвилині віч-на-віч з воротарем гостей виходив Назар Кміть, однак на удар півзахисника господарів Литвин зреагував, а повторний постріл Іванова прийшовся у захисника, який і виніс смугастого з лінії воріт.

Після перерви наставник «Скали» Володимир Книш зробив одразу усі можливі заміни. У резерві залишився лише Роман Данкович. На поле вийшли молоді гравці, які мали шанс заявити про себе. Комусь це вдалося, комусь – не дуже. Вважаю, тренери зроблять правильні висновки. Так на місце центрфорварда був переведений Андрій Ковальчук, однак гра вкотре довела, що це не місце для цього гравця. Саме Ковальчук вже на перших хвилинах другого тайму міг збільшити перевагу «Скали», однак з кількох метрів не зміг переграти голкіпера гостей, після чудової прострільної передачі Петра Стасюка.

А на 75-й хвилині підвів своїх товаришів по команді Андрій Гандзюк, який на рівному місці заробив другу жовту картку, і побачив перед собою червоне світло. Однак, після вилучення рахунок залишився беззмінним, хоча гості мали дві непогані нагоди вирівняти становище. Однак спочатку удар Ярослава Писка прийняла на себе права стійка, а вже під завісу зустрічі виручив господарів воротар на пару із захисником.

Після останнього у першому колі 11-го туру обласного чемпіонату, буде майже місячна перерва, після чого, починаючи з 11 серпня команди знову вийдуть на старт другого кола. Однак «Скала-2», як ми вже згадували, має в резерві ще одну пропущену гру на виїзді в Соснівці, яка відбудеться 10 липня.

«Скала-2» Моршин – «Карпати» Кам`янка-Бузька – 1:0 (1:0)
07.07.2013 р. Моршин. Стадіон «Медик». 18 год. Сонячно. +28 градусів. 400 глядачів. Арбітр: Юрій Суряк (Львів). Асистенти арбітра: Степан Лапко (Львів), Олег Притула (Жовква). Інспектор матчу: Степан Семак (Львів).
«Скала-2»: 1. Сергій Пітел, 2. Роман Козак-к. (15. Петро Стасюк, 46 хв.), 3. Євген Гладинець, 22. Юрій Антонів (5. Андрій Голей, 46 хв.), 25. Павло Нагорний (37. Олег Цівка, 46 хв.), 99. Володимир Пришнівський (77. Вадим Могилецький, 46 хв.), 35. Назар Кміть (55. Андрій Гандзюк, 46 хв.), 23. Андрій Желіско, 11. Роман Іванов (77. Іван Созанський, 46 хв.), 10. Андрій Ковальчук, 9. Віталій Лазаренко (18. Артур Яната, 46 хв.).

«Рух» Винники – «Гірник» Соснівка – 1:1, 1:3

Ще один матч цього туру вже відбувся 19 червня: ФК «Опір» Львів – «Карпати-ДДПУ» Доброгостів/Дрогобич – 0:0, 1:1

Джерело: Прес-служба ФК "Скала"