Свої високі наміри у чемпіонаті другої ліги стрийська «Скала» підтвердила у матчі останнього туру чемпіонату. Переможеним на стадіоні «Сокіл» у Стрию був один із лідерів чемпіонату черкаський «Славутич». Своєю грою та результатом команда Володимира Реви довела, що до цього туру займала не своє місце в турнірній таблиці. До слова, а скільки ж було у матчів у цьому сезоні, коли «Скала» повністю переграла свого суперника і недораховувалася дорогоцінних очок?

Як би там не було, рано чи пізно справедливість мала взяти своє і команда з Львівщини повинна була опинитися вгорі турнірної таблиці. На щастя, це сталося, і тепер залишається сподіватися, що на високій другій сходинці стрияни впевнено адаптуються, а з часом і її очолять.

Перед матчем з черкаським «Славутичем» головний тренер «Скали» Володимир Реви не зміг розраховувати на свого капітана – Тимура Рустамова. Причина – травма захисника. Відтак, шанс довести свою профпридатність на полі отримав молодий Андрій Гандзюк.

З перших хвилин матчу гравці «Скали» дали зрозуміти супернику, що вони приїхали в гості. Господарі поля взяли м’яч під свій контроль, тим самим почавши ламати позиційну оборону суперника. Найчастіше оборона гостей тріщала на лівому фланзі, де активно працював захисник Юрій Антонів. Утім, його простріли не знаходили своїх адресатів. Диригентом атак стриян традиційно став молодий та перспективний Пришнівський. Володимир в атаці старався діяти креативно та нестандартно.

Атаки стриян увінчалися успіхом наприкінці першого тайму, коли Цюцюра та Іванов на пару створили затяжну атаку, яка завершилася влучним ударом Василя. Цюцюра у боротьбі з двома захисника він примудрився пробити між ними, та ще й прямісінько в кут воріт. Такого удару києм у лузу воротар гостей не очікував – 1:0.

Гості у першому таймі не залишалися без атак. Утім, якщо «Славутич» і атакував, серйозної загрози біля воріт Шпука не було. Запам’яталися кутові, неточні удари та вдала гра самого Шпука.

До завершення першого тайму подвоїти перевагу своєї команди міг Андрій Ковальчук. Удар півзахисника «Скали» прийняв на себе воротар «Славутича».

У другому таймі гра заспокоїлася. Стрияни віддали ініціативу супернику, зробивши ставку на контратаки. Гості після перерви заграли активніше і були уже ближчими до омріяного взяття воріт. Відповідно роботи у воротаря Шпука та захисту «Скали» побільшало. Найреальніший шанс вирівняти цифри на табло змарнував Роман Дацюк. Його потужний удар у ближній кут парирував Василь Шпук, тим самим зірвавши шквал оплесків на трибунах. Впевнена гра воротаря «Скали» передалася і на команду. У захисті підопічні Володимира Реви уже не провалювалися, команда грала обережніше з думкою про збереження позитивного для себе результату.

Як досвідчені «пивовари» не старалися, пробити захист молодої та амбітної «Скали» їм не вдалося. Відтак, господарям вдалося обіграти суперника та обійти його в турнірній таблиці. Стрияни уже другі після чернігівської «Десни». Утім, тішитися ще рано. Відкрив, скажімо, від шостого місця складає лише чотири очки. Саме з шостою командою чемпіонату (ФК «Тернопіль») «Скала» і зіграє у наступному турі. Матч відбудеться у Тернополі, 13 жовтня.

«Скала» (Стрий) – «Славутич» (Черкаси) - 1:0 (1:0)
7 жовтня 2012 р. 16 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл. 10 градусів. 1000 глядачів. Арбітр – Павло Дубровець (Житомир). Асистенти арбітра – Петро Котубей (Закарпатська обл.), Яна Сащина (Ужгород). 4-й арбітр – Ярослав Біць (Львів). Інспектори матчу: Олександр Шамич (Київ) та Євген Павленко (Київська обл.).
«Скала»: 89. Василь Шпук, 55. Андрій Гандзюк, 2. Роман Козак, 3. Михайло Басараб-к., 22. Юрій Антонів, 4. Олег Дмитренко, 33. Андрій Ковальчук (29. Володимир Кайдрович, 72 хв.), 14. Василь Цюцюра (9. Віталій Лазаренко, 76 хв.), 11. Володимир Пришнівський, 7. Роман Іванов (19. Назар Мацько, 58 хв.), 10. Віталій Дністрян (77. Вадим Могилецький, 90 хв.).
Головний тренер – Володимир Рева.
«Славутич»: 12. Тимур Чоларія, 5. Михайло Лисоконь, 20. Олег Тарасенко, 21. Євген Тарасенко, 4. Сергій Бриж, 16. Олавале Фабунмі, 11. Роман Дацюк, 15. Олександр Ніколайчук (9. Валентин Горкун, 70 хв.), 17. Євген Гуд-к. (22. В`ячеслав Ткаченко, 66 хв.), 14. Шандор Вайда (7. Артем Ясько, 80 хв.), 10. Михайло Сергійчук (13. Сергій Таран, 65 хв.).