Поєдинок для команди Володимира Реви складався непросто, однак малинові знайшли в собі сили показати характер та волю до перемоги. Старання стриян у цьому матчі були оцінені лише у другій 45-хвилинці.

Початок матчу для гостей став справжнім «холодним душем». Помилка Юрія Антоніва на фланзі завершилася подачею в штрафний майданчик і влучиним ударом Дмитра Жевлакова. Відтак, не зіграли команди і половину першого тайму, як СКА Одеса уже вела у рахунку. Оптимізму господарям у позитивний результат додавала невирзна гра гостей у першому таймі. В атаці команді з Львівщини вдавалося далако не все, а точніше не вдавалося майже нічого. Цілком логічно, що молода та амбітна команда нервувала, тому розмова зі своїми підопічними у роздягальні була необхідною для головного тренера команди Володимира Реви.

Як це часто буває у футболі, чи інших видах спорту, у роздягальнях команди часто підмінюють і на другу половину зустрічі виходять зовсім інші колективи. Звісно, не за складом, а за рівнем своєї гри. Так і сталося зі «Скалою». Гості по-сравжньому взялися за справу і довели і до переможного завершення.

Домінування «Скали» у другому таймі втілилося у забитий гол на 62-ій хвилині. Дністрян обікрав захисника і пробив повз кіпера суперника. Як виявилося згодом, цей гол лише додав сил Віталію взяти участь у наступній результативній атаці. Цього разу Дністрян вдало завершив багатоходову комбінацію своїх партнерів. Зміни гри гостей не пройшли марно. Змінилася «Скала» - змінився результат. Як одесити не старалися щось змінити у другому таймі, їм це не вдавалося. Та й по суті моментів біля воріт стриян майже не було. Наприкінці зустрічі армійці знайшли сили на навалу воріт суперника, однак дивідендів з того вийшло мало. Перемогла у цьому матчі та команда, яка краще зіграла у другому таймі.

Перемігши в Одесі, «Скала» набрала уже 18 очок перемістилася на четверте місце в турнірній таблиці. У наступному турі продовжити свою безпрограшну серію стрияни спробувають вдома матчем з черкаським «Славутичем». Останні наразі перебувають на другому місці в турнірній таблиці, маючи на два очки більше, ніж «Скала». І чим же не шанс для команди Володимира Реви обійти суперника в турнірній таблиці?

На фото: Віталій Дністрян - герой матчу в Одесі