На першому етапі суперники обмінялися перемогами на своєму полі: 2:1 у Черкасах (29 липня) та 1:0 – у Стрию (7 жовтня). Цього ж разу гостям, які на повних парах рвуться до першої ліги, вдалося ціною великих зусиль вивезти зі Стрия три очки.

Обидва тайми були дуже схожими. Перша половина кожної 45-ти хвилинки – за черкащанами, друга – відбувалася у більш рівній боротьбі. В обидвох таймах «Славутич» дуже активно розпочинав: тому й двічі вже на перших хвилинах забивав по голу. Щоправда, відкрили рахунок гості після грубої помилки голкіпера «Скали» та захисників, які просто прогавили вихід Дмитра Кошелюка на 9-й хвилині, який, обікравши оборонця, якому відпасував воротар, без перешкод влучно пробив метрів з 22-х у лівий нижній кут – 0:1.
І хто зна якби далі розвивалися події, якби не активні дії Василя Цюцюри, який як справжній лідер повів свою команду відігруватися. Спочатку найкращий бомбардир «Скали» ледь не перехопив шкіряного у досвідчених вікових, але досить повільних центральних оборонців «Славутича» Антона Монахова та Євгена Тарасенка, якого добре пам`ятають львівські уболівальники за виступами у «Карпатах». Того разу партнерів підстрахував крайній захисник Сергій Таран, вибивши м`яча на кутовий. Згодом Цюцюра заробив песпективний штрафний, який виконував Олег Дмитренко, однак після його потужного пострілу круглий потряс поперечину.

А вже на 22-й хвилині рахунок став рівний. Активні дії швидких Цюцюри та Артема Акуленка таки призвели до помилки в центральній зоні захисту «Славутича» і Вадим Могилецький, зігравши на випередження, проштовхнув смугастого у правий нижній кут – 1:1. Після забитого голу, гра заспокоїлася і до перерви більше гольових моментів не виникало.

Після перерви «Славутич» знову з перших хвилин пішов вперед, прагнучи забити переможний гол. І черкащанам вдруге посміхнулася фортуна. На 50-й хвилині зусилля партнерів завершив Роман Дацюк, який, залишившись без нагляду, головою з близької відстані переправив шкіряного у ворота.

«Скала», звісно, не хотіла миритися з таким перебігом подій, однак досвідчені оборонці команди-суперника тактикою дрібного фолу, часто ціною попереджень таки довели гру до перемоги.

«Скала» (Стрий) – «Славутич» (Черкаси) – 1:2 (1:1)
4 травня 2013 р. 14 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 18 градусів. 1000 глядачів. Арбітр – Андрій Кутаков (Бровари, Київська обл.). Асистенти арбітра – Дмитро Денисюк (Фастів, Київська обл.) та Володимир Дорошенко (Житомир). Інспектор матчу: Валерій Криницький (Рівне).
«Скала»: 89. Василь Шпук, 16. Тимур Рустамов (15. Петро Стасюк, 58 хв.), 2. Роман Козак-к, 3. Євген Гладинець (33. Андрій Ковальчук, 53 хв.), 22. Юрій Антонів, 4. Олег Дмитренко, 7. Володимир Пришнівський (9. Віталій Лазаренко, 90+1 хв.), 10. Назар Кміть (29. Володимир Кайдрович, 46 хв.), 77. Вадим Могилецький (11. Роман Іванов, 46 хв.),14. Василь Цюцюра, 17. Артем Акуленко.
Головний тренер – Володимир Рева.
«Славутич»: 1. Валерій Юрчук, 13. Сергій Таран, 6. Антон Монахов, 21. Євген Тарасенко-к., 14. Іван Шишкін (5. Михайло Лисоконь, 27 хв.), 3. Ярослав Захаревич, 7. Дмитро Кошелюк, 16. Сергій Рева (2. Сергій Панасенко, 57 хв.), 15. Сергій Чеботарьов (8. Олександр Лобов, 90+3 хв.), 11. Роман Дацюк, 22. Євген Ушаков (18. Сергій Савченко, 64 хв., 25. Віталій Полянський, 88 хв.).