Про це інформує прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода» з посиланням на голову Львівського виборчого штабу Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Маркіяна Лопачака.

Як зазначив свободівець, у неділю вранці шестеро невідомих вчинили спробу нападу на намет ВО «Свобода», що стояв на вул. Широкій у Львові.

«Біля намету перебував член ВО «Свобода», який розповсюджував агітаційні листівки та партійні газети місцевим мешканцям. Близько 9-ої ранку шестеро осіб спробували напасти на нашого партійця. Нападники, висловлюючись російською у підтримку провладних сил та вимагаючи припинити агітацію, почали нищити агітпродукцію та намет ВО «Свобода». Проте люди, які виходили із церкви неподалік, одразу ж допомогли свободівцю відбити напад невідомих та викликали правоохоронців», – повідомив Маркіян Лопачак.

Націоналіст розповів, що після такої відсічі четверо нападників втекли у невідомому напрямку, а інших двох затримали працівники міліції.

«Свободівець, на якого напали біля намету на Широкій, вже звернувся із заявою про напад до правоохоронних органів. Ми вимагатимемо повного та об’єктивного розслідування цієї справи та притягнення до відповідальності винних осіб», – підсумував Маркіян Лопачак.