Участь в акції взяли депутати Луцької міськради від фракції ВО «Свобода», депутат Волинської облради від ВО 2Свобода» Олександр Пирожик, а також переможець виборів до Верховної Ради на 19-му мажоритарному виборчому окрузі «свободівець» Євген Мельник.

Депутат Волинської облради від ВО «Свобода» Олександр Пирожик у своєму виступі наголосив, що секретар Київської міськради та власниця «Епіцентру» мільйонерка Галина Герега спробувала з допомогою фальсифікації результатів голосування вкрасти перемогу у кандидата від ВО «Свобода» Андрія Іллєнка по 215-му виборчому округу.

«Махінації Гереги і спроба підкупу членів ДВК та ОВК з метою сфальшувати протоколи дістали підтвердження. В результатів перерахунку бюлетенів на одній з дільниць було встановлено, що Герезі приписали голоси, які були віддані за Андрія Іллєнка. Таким чином, Галина Герега вчинила злочин – спробувала прорватися до парламенту з допомогою фальсифікації. Я переконаний, що аналогічні дії відбуваються на багатьох проблемних округах, де місцеві олігархи за будь-яку ціну, не зупиняючись перед злочином, змушують членів ДВК та ОВК фальшувати вибори на свою користь. Ми чітко заявляємо: усі вони – і замовники, і виконавці таких фальсифікацій – будуть покарані і понесуть кримінальну відповідальність», - зазначив Олександр Пирожик.

Голова Луцької міської організації ВО «Свобода» Святослав Боруцький відзначив, що в Україні спостерігається цікава ситуація, коли перше місце займає Партія регіонів, за яку не голосували ні на Заході, ні на Сході України. Аналогічно чомусь повсюдно перемагають «грошові мішки» на мажоритарних округах.

«Влада намагається сфальшувати волевиявлення українців і знову виграти вибори брудними шулерськими методами. Якщо такі люди як Герега крадуть голоси, то чи не те саме вони можуть робити і з товарами, які продаються у їхньому гіпермаркеті? Чи не пропонує нам Герега товари, які не відповідають сертифікату якості? Так, справедливість восторжествувала і переміг Іллєнко. Але саме Галина Герега простимулювала членів виборчих комісій дописувати голоси на свою користь і фальшувала вибори. Вони повинні знати, що фальсифікації не пройдуть!» - сказав Святослав Боруцький.

Переможець виборів по мажоритарному виборчому округу №19 «свободівець» Євген Мельник висловив впевненість, що усі фальсифікатори виборів понесуть кримінальну відповідальність.

«Ми недопустимо, щоб ця влада надалі панувала і обдирала простих українців. Режиму Януковича залишилося максимум два роки. Відбудуться президентські вибори і ситуація в Україні повністю зміниться. І усі фальсифікатори виборів будуть відповідати згідно Кримінального кодексу. «Свобода» буде вимагати перерахування голосів на тих дільницях, де здійснювалися фальсифікації. На цьому потрібно поставити крапку! Адже ми знаємо, що таких «герег» в Україні чимало. І вони всі йшли до парламенту, щоб стати тушками» і приєднатися до Партії регіонів».