Про це Юрій Михальчишин заявив під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

«Ми чудово розуміємо, що не можемо зрушити в один момент ті брили у суспільній свідомості, які формувалися вже кілька десятиліть. Але ми дуже добре розуміємо, що активною наступальною тактикою будемо відновлювати законність, справедливість і порядок у будь-якому конкретному місці в будь-який час, в тому числі й у сесійній залі», – сказав нардеп.

Він наголосив, що відтепер у сесійній залі Верховної Ради не буде порушень регламенту, а теперішні проблеми і деградація українського парламентаризму пов’язані із вкрай низькою якістю роботи попередньої каденції ВРУ.

«Таке враження, що парламент минулої каденції працював настільки неякісно і настільки був захоплений обслуговуванням інтересів адміністрації президента, не звертав уваги навіть на дотримання формальних, процедурних норм у роботі із законодавчими актами. Цю ситуацію ми маємо переламувати, а також вносити у сесійну залу не лише нову якість роботи, в сенсі атмосфери, стилю, законності, а й змінювати конкретну якість законопроектної роботи», – зазначив Юрій Михальчишин.

Він додав, що за нормальної роботи парламенту вже до кінця січня повинні бути внесені у порядок денний ВРУ 10 базових законопроектів «свободівців», які покликані «зупинити формування авторитарної диктатури Януковича, розпочати процес повернення України до реального народовладдя і повернути Україну обличчям до Європи».

Фото Йосипа Марухняка