Як повідомило джерело у коментарі, об'єднана опозиція у Волинській області фактично розподілила мажоритарні округи між опозиційними силами та визначилася із кандидатами.

За наявною інформацією, чотири округи дістануться представникам «Батьківщини» та «Фронту Змін». Це – мажоритарні округи з центрами у Маневичах, Ковелі, Горохові та Луцьку. Натомість, ВО «Свобода» об'єднана опозиція вирішила віддати Володимир-Волинський.

Крім того, за словами джерела, на двох округах Волинської області з центрами у Луцьку та Горохові об'єднана опозиція з не зовсім зрозумілих причин за квотою «Батьківщини» вирішила виставити маловідомих кандидатів у народні депутати. А це ставить під сумнів перемогу опозиційного кандидата у зазначених округах.

Фактично, розподіл округів у Волинській області відбувся за сценарієм «Батьківщини», тоді як у «Фронту Змін» та ВО «Свобода» були інші думки з цього питання.

Зазначимо, що на Луцький мажоритарний округ претендував голова Волинської обласної організації ВО «Свобода» Анатолій Вітів, який має непоганий рейтинг. Але після такого розподілу округів зростають шанси на перемогу у Луцьку депутата-«тушки», благодійника Ігоря Палиці, якого вважають наближеним до олігарха Ігоря Коломойського.