Відповідний депутатський запит 14 листопада 2012 року був підтриманий сесією Волинської облради, інформує корреспондент Вголосу.

«До мене, як депутата обласної ради, звернулася мешканка міста Луцька Ромашенко Ольга Степанівна, яка нарікає на те, що міська влада Луцька «відфутболює» її звернення з приводу руйнування будинку, в якому вона мешкає. У сусідній половині її будинку на сьогодні ніхто не мешкає, ця частина будинку залишилася без догляду, вона не отоплюється, через порив водогону затопило підвал, підтопило фундамент будівлі, внаслідок чого її помешкання стало підсідати, в стінах будинку утворилися небезпечні тріщини.

Співробітники прокуратури міста Луцька провели обстеження будинку, і ще 7 вересня 2012 року направили Луцькому міському голові лист про необхідність обстеження технічного стану будинку за рахунок коштів місцевого бюджету, а також із проханням вирішити питання щодо можливості надання матеріальної допомоги для проведення ремонту сусідньої квартири, яка перебуває в комунальній власності. Однак пройшло вже більше двох місяців, а на цей лист прокурора міська влада, зі слів заявниці, абсолютно ніяк не відреагувала, так, нібито ніякої проблеми й не існує. Схоже, лист прокурора в мерії просто «поклали під сукно», а викладеного в цьому листі ніхто й не збирається виконувати», йдеться у депутатському запиті Олександра Пирожика.

«Зауважу, що Ольга Степанівна – людина поважного віку і незвичайної долі, її родина постраждала від рук «енкаведистів» за зв’язки та участь в УПА, а пам'ять жінки досі зберігає спогади про ті часи, у тому числі і розмову з Героєм України, Головнокомандувачем УПА Романом Шухевичем. Ольга Ромашенко – героїня публікації «Колисковою їй був гімн України» в газеті «Волинь-нова», що вийшов напередодні 70-річчя створення УПА.

5 листопада 2012 року жінці виповнилося 81 рік. Вона сподівалася отримати в подарунок від влади хоча б елементарне розуміння, але аж ніяк не ігнорування. Прошу вашого особистого втручання задля відновлення соціальної та національної справедливості стосовно громадянки Ромашенко О.С», – відзначив депутат Волинської облради від ВО «Свобода».