Звернення адресоване прем’єр-міністрові України Миколі Азарову, голові Служби безпеки України Ігорю Калініну і генпрокуророві України Віктору Пшонці.

Руслан Кошулинський нагадав, що 7 територіальний вузол урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України підлягає заходам реорганізації структури та власності.

Частиною цих заходів, за інформацією депутата, є передача у власність Винниківської міської ради 11 відомчих житлових будинків, земельної ділянки площею 8га, а також зміна цільового призначення земельної ділянки площею 3 га, яка є у власності цього територіального підрозділу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Руслан Кошулинський наголосив, що депутатському корпусу і громаді міста невідомо про підстави процедури реорганізації 7 територіального вузла урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації і про наявність відповідних дозволів та погоджень від центральних органів виконавчої влади.

Тому голова фракції «Свобода» просить надати інформацію щодо правового статусу і підстав видачі правовстановлюючих документів щодо земельних ділянок на вул. Сахарова, 18 у Винниках та відповідні документи й інформаційні матеріали щодо реорганізації, а також зміни цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у користуванні цієї організації.