«Ми, ВО «Свобода», зміцнивши наші лави, укріпивши, ще більш ідеологічно чітко змалювавши наші перспективи, ідемо боротися проти цієї орди. Проти тих окупантів, які тимчасово опинилися при владі в українській державі», – наголосив лідер об’єднання. 

Він повідомив, що після проходження до ВРУ «Свобода» в першу чергу домагатиметься скасування «нахабного закону про засади мовної політики». 

«Ми скасуємо цей і ухвалимо інший закон про захист української мови. Ми обов'язково притягнемо до кримінальної відповідальності всіх тих негідників, які нахабно порушують Конституцію, регламент, порушують закони України, плюють нам усім в обличчя. Насамперед це Литвин, який учора оголосив про підписання закону, але й усі ті, котрі сьогодні нищать державу, українську націю та хочуть зруйнувати нашу перспективу», – зазначив Олег Тягнибок на з’їзді. 

Він додав, що мета програми «Свободи» – побудова могутньої української держави на засадах соціальної та національної справедливості.

«Для досягнення цієї мети необхідно виконати два завдання. Перше – негайно законними методами усунути від влади режим Януковича, ліквідувати наслідки його правління та не допустити реваншу олігархічної диктатури. Друге – втілити в життя чіткий план всеосяжних докорінних перетворень у державі за принципом: своя влада, своя власність, своя гідність», – наголосив лідер ВО «Свобода». 

Нагадаємо, сьогодні, 1 серпня у Києві розпочав роботу передвиборчий з’їзд ВО «Свобода», на якому затвердять списки кандидатів в нардепи на вибори 28 жовтня. 

Вголосу уже стало відомо перших 12 кандидатів в нардепи від ВО «Свобода». 

Джерело: УНН