Про це повідомив член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку міської ради свободівець Іван Лещишин, інформує прес-служба ЛМО ВО «Свобода».

Як розповів депутат, він разом із помічниками-свободівцями власноруч розклеїв інформаційну наліпку в салонах громадського транспорту з нагадуванням про заборону водіям курити, вмикати музику та розмовляти по телефону в маршрутках.

«Після інциденту, що стався між депутатом Львівської обласної ради Іриною Фаріон та водієм-хамом, комісія інженерного господарства, транспорту та зв'язку ЛМР розробила наліпку встановленого взірця, яка інформувала городян та гостей міста про заборону водіям курити, вмикати у салоні музику та розмовляти по телефону в маршрутках. Відповідну наліпку погоджено з управлінням транспорту та зв'язку, тобто розміщення її в салоні громадського транспорту обов'язкове», – зазначив Іван Лещишин.

Окрім цього, депутат упродовж місяця здійснив низку виїздів до перевізників Львова, де провів роз'яснювальні бесіди із приблизно шістьма сотнями водіїв.

«Водіям роз'яснено вимоги й попереджено про відповідальність за невиконання правил перевезення пасажирів, у тому числі за невиконання вимог, що містяться в тексті цієї наліпки. Тепер львів'яни та гості міста, виявивши порушення водієм, посилаючись на цю наліпку, зможуть робити зауваження та вимагати припинення неправомірних дій. У разі ігнорування водієм вимог городяни можуть зателефонувати на гарячу лінію управління транспорту та зв'язку за номером, зазначеним на цій наліпці, або звернутися із даними порушника (ДНЗ автобуса, № маршруту, час і місце інциденту) в комісію з питань інженерного транспорту та зв'язку», – повідомив депутат.