«Говерла» – МБК «Миколаїв» – 74:68 (28:21; 13:18; 17:14; 16:15)
«Г»: Пірсон – 21 + 12 підбирань + 5 передач, Пітерсон – 20, Дайкс – 16
«М»: Фейбер – 16 + 8 підбирань + 3 перехоплення, Мейо – 14, Мітчел – 10

Перші хвилини недільного матчу команди провели через високих, що дало результат – Фейбер і Пірсон набрали перші десять очок у матчі (по п'ять на кожного). З часом центровий гостей заспокоївся, а ось Пірсон не зупинявся і продовжив набирати очки. Тільки-но «Говерла» відірвалася в рахунку, як «корабелів» повели вперед Мейо та Онуфрієв, які зрівняли рахунок. Лише наприкінці чверті господарі пішли вперед і в підсумку на першу перерву пішли «+7».

Різниця в сім пунктів втримувалася упродовж усієї другої 10-хвилинки. Господарі втримували перевагу завдяки Дайксу, а миколаївці перебували на плаву завдяки Мейо і Мітчелу. Трохи згодом «корабели» здійснили подвиг і за допомогою Чумакова та Шейвіса навіть мінімально вийшли вперед. щоправда, «енд-ван» Дайкса відправив команди в роздягальні за переваги господарів «+2».
Перерва більше пішла на користь франківців. Особливо відзначалися Дайкс і Пірсон. В останній чверті до самого кінця матчу МБК «Миколаїв» залишався у грі. Здавалося, що підопічні Аґріса Ґалвановскіса врятуються, однак настрій «Говерли» на гру і на перемогу був кращим…

«Політехніка-Галичина» – БК «Донецьк» – 81:83 (18:22; 22:18; 19:17; 22:26)
«ПГ»: Мітчел – 16 + 7 передач, Вукосавлєвіч – 15 + 10 підбирань, Васільєвіч – 15, Лі – 14 + 7 підбирань
«Д»: Сонґайла – 21 + 5 підбирань, Карі – 20 + 5 передач, Глєбов – 12 + 5 підбирань

Особливо принциповою зустріч львів’ян і «тигрів» назвати важко. Обидві команди вже здобули право виступати у плей-оф, тому протистояння мало більш емоційне та «шахове» забарвлення. Суперники приміряли собі ймовірних суперників.
Проблеми у «політехів» з'явилися уже в першій половині: персональні фоли набирали обидва центрові – Вукосавлєвіч та Салтовець. Карі, який влучив із-за дуги, змусив Желька Лукаїча брати тайм-аут. Особливої користі це не принесло. Лише Мітчел відзначився влучаннями з лінії, а от технічний фол наставнику БК «Донецьк» нічого не додав. На першу перерву команди пішли з невеликою перевагою чинного чемпіона – 18:22.

На початку другої 10-хвилинки «політехи» зусиллями Мітчела, Шкурупія, Лі та Іконіча організували спурт 10:0. Щоправда, гості доволі швидко знайшли противагу у вигляді Карі та Сонґайли, які вирівняли становище, й на велику перерву команди пішли за рівного рахунку.
Надалі на паркеті відбувалися гойдалки, в яких ніхто не хотів поступатися, а максимальною перевагою в рахунку були «+7» у господарів. Та перевагу львів’яни не втримали. Після двох точних штрафних Васільєвіча за 9 секунд до фінальної сирени рахунок на табло став рівним, однак останнє слово все ж таки залишилося за «Донецьком» – Карі в завершальному проході не влучив, проте партнера підстрахував Фішер.

«Політехніка-Галичина» – МБК «Миколаїв» – 91:69 (21:15; 24:9; 29:19; 17:26)
«ПГ»: Вукосавлєвіч – 20 + 12 підбирань, Мітчел – 18 + 7 підбирань + 7 передач, Лі – 13 + 5 підбирань, Салтовець – 11 + 5 підбирань, Іконіч – 10
«М»: Мітчел – 22 + 5 передач + 6 перехоплень, Мейо – 14 + 5 підбирань

Перша чверть стала єдиним ігровим епізодом, в якому «корабели» зберігали шанси поборотися за перемогу. Друга чверть фактично зняла всі питання. Розпочав побиття «муніципалів» Вукосавлєвіч, пізніше до нього підключилися Мітчел та Іконіч. Все це в комплексі допомогло господарям піти на велику перерву з перевагою в 21 пункт.

Дальні кидки Лі і Мітчела допомогли збільшити розрив до непристойних 30 очок, які протрималися до кінця третьої чверті. Здавалося, що останню 10-хвилинку команди повинні відіграти резервістами. Однак Желько Лукаїч лише під завісу чверті випустив Тютюнника, а дещо раніше Іванова. Натомість Аґріс Ґалвановскіс не хотів програвати з ганебною різницею і дограв матч переважно основним складом – у підсумку львів'яни перемогли у 22 пункти.

«Говерла» – БК «Донецьк» – 80:96 (22:24; 19:28; 16:24; 23:20)
«Г»: Пірсон – 24, Тіґз – 16 + 5 підбирань, Дайкс – 14 + 5 підбирань + 6 передач
«Д»: Карі – 22 + 6 підбирань + 8 передач, Міледж – 16, Сонґайла – 11 + 5 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень, Раденовіч – 11 + 5 підбирань + 4 передач, Фішер – 10 + 5 передач

«Говерла» прогнозовано програла заздалегідь. «Тиграм» вкрай необхідно набирати очки, аби завоювати місце в плей-офф. Більше того – травма Ловренза, який вибув до завершення сезону, поставила Євгена Мурзіна у незручне становище: з одним розігрувальником багато не здобудеш.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі. «Донецьк» розпочав досить впевнено. Високі гостей почувалися зручно, натомість у господарів можна виокремити хіба Пірсона. Американцеві вдавалися і проходи, і кидки здалеку. Більшу частину чверті «Говерла» вела в рахунку, однак під кінець вдала гра Карі дозволила вийти вперед гостям – 24:26.

У другій чверті «тигри» значно активізувалися. Без проблем донецька команда відірвалася на відстань 9 очок. Невдала гра «ведмедів» у нападі стала причиною збільшення розриву, який під завісу першої половини зріс до 14-ти пунктів.

Після великої перерви ситуація не змінилася. Міледі, Сонґайла, Раденовіч та Липовий довели перевагу до 19-ти очок. «Говерла» нічого не протиставила суперникам і в завершальній чверті. Лише після того, як «тигри» зменшили оберти, Чемякін, Лемик та Ревзін скоротили відставання до «-16»…

«Дніпро-Азот» – «Будівельник» – 73:85 (9:23; 28:26; 15:23; 21:13)
«ДА»: Девендорф – 18, Панченко – 16 + 9 передач + 6 підбирань, Тищенко – 14.
«Б»: Цинцадзе – 15 + 5 передач, Дроздов – 14 + 6 підбирань + 6 передач, Лайонз – 13 + 8 підбирань + 3 перехоплення, Шаленґа – 12.

«Черкаські мавпи» – «Азовмаш» – 88:83 (22:20; 16:19; 23:19; 27:25)
«ЧМ»: Свонсон – 23 + 5 підбирань + 4 передачі, Гантер – 18 + 11 підбирань, Делінінкайтіс – 15, Яковлєв – 12 + 12 підбирань + 5 передач, Томас – 12 + 4 підбирання.
«А»: Драґічевіч – 25, Ґрір – 15 + 9 підбирань + 5 передач, Радульїца – 14 + 7 підбирань, Кольченко – 11.
«ДА»: Девендорф – 20 + 6 підбирань + 4 перехоплення, Девіс – 17 + 8 підбирань + 7 передач, Мелдров – 10 + 7 підбирань.
«К»: Швець – 21 + 7 підбирань, Подолян – 19 + 5 підбирань + 6 передач, Сандул – 11 + 13 підбирань + 3 перехоплення.

«Кривбасбаскет» – «Азовмаш» – 91:82 (19:19; 23:11; 24:16; 25:36)
«К»: Фрез’єр – 30 + 5 підбирань, Адамз – 25 + 6 підбирань + 9 передач, Повп – 5 + 18 підбирань.
«А»: Ґрір – 28 + 13 передач + 3 перехоплення, Драґічевіч – 16 + 6 підбирань + 4 передачі, Зайцев – 12 + 6 підбирань.

«Феро-ЗНТУ» – БК «Одеса» – 108:87 (30:22; 29:18; 22:17; 27:30)
«Ф»: Шапел – 16 + 8 підбирань + 6 передач, Вернер – 15 + 12 підбирань + 4 передачі, Буцький – 11 + 2 блок-шоти, Мур – 13 + 13 підбирань + 5 передач + 2 блок-шоти, Ґвін – 12, Калпепер – 14.
«О»: Коваль – 15 + 3 перехоплення, Носков – 13, Брейзелтон – 12 + 6 передач, Кальніченко – 10.