Хоч і якісь радикальні висновки по перших двох турах робити ще не можна, однак стартові два матчі показали, що «Ворскла» і «Карпати» у цьому чемпіонаті серйозних завдань вирішувати не будуть. Звісно, не завадить постукати тричі по дерево, однак правді треба подивитися у вічі. Рівень гри обох команд у стартових двох матчах показав, що матч полтавчан та львів’ян можна охарактеризувати як битву за шість очок. Обидві команди зараз переживають складний період у своїй історії. Якщо «Ворскла» залишилися без свого головного тренера Микола Павлова, з яким команда була більш, ніж успішною, то «Карпати» зараз взагалі не схожі на ту команду, яка рік-два тому могла добре нашуміти не тільки в нашому українському чемпіонаті, а й у Лізі Європи.
Коли з «Ворскли» пішов Микола Павлов, у теперішнього тренера Вадима Євтушенка не залишилися усіх тих виконавців, з якими працював Павлов. Євтушенкові доводиться будувати команду з того, що є. Окрім цього, потрібно дати й місцевому вболівальнику певний результат.

Натомість «Карпати», зігравши у примітивний футбол у Луцьку проти місцевої «Волині» (нічия 1:1), вдома взагалі зганьбилися перед власними вболівальниками, програвши «Іллічіцю», до речі, теперішній команді Миколи Павлова, з рахунком 1:5(!). Гра «Карпат» у перших двох турах викликає масу запитань. Такий футбол, особливо у захисті, який інколи нагадує «прохідний двір», не до вподоби львівському вболівальнику. Гра з «Ворсклою» - чудовий шанс для «Карпат» хоч якось реабілітуватися за домашній сором у другому турі. З другої сторони, це нагода для футболістів «зелено-білих» львівських хоч якось повернути галицького вболівальника на стадіон. Таким футболом, який зараз демонстують «Карпати», не заманиш людей на трибуни. А як відомо, футболісти і грають саме для нас, вболівальників…

Хочеться вірити, що Павло Кучеров та увесь тренерський штаб «Карпат» зробили правильні висновки з попереднього матчу та не повторять допущених помилок у матчі проти полтавської «Ворскли».

Кінцівка матчу проти «Іллічівця» дала зрозуміти, що на правому фланзі оборони у грі проти «Ворскли», можливо, побачимо поляка Тосіка. Якуб, вийшовши на заміну наприкінці матчу, замінив на цій позиції Озарківа, який грав перейшов грати у півзахист. Утім, це лише припущення. Важко навіть сказати хто зіграє в атаці у «Карпат». Як би там не було, бажаємо Павлові Кучерову вгадати зі складом на поєдинок та повернутися з Полтави з першою перемогою у новому сезоні.