Таку думку висловив депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Олександр Ганущин зазначив, що кадрової революції у Львівській ОДА немає, та все ж для кількох людей ці зміни закінчаться пониженням у статусі або звільненням.

«Напевно, не будуть до кінця задоволеними цими структурними змінами керівники середньої ланки, які свого часу очолювали управління і управління в головних управліннях, адже значну кількість керівних посад скасовано. Думаю, що для 80% працівників ЛОДА ці зміни будуть незначними, а от для 20%, які займали керівні посади, не для всіх впорядкування структури закінчиться успішно», –– зазначив Олександр Ганущин.

Крім того, депутат ЛОР наголосив, що жоден із попередників Михайла Костюка не дозволяв собі ліквідовувати 10 підрозділів ОДА. За його словами, ліквідація управлінь призведе до низки господарських проблем, яких можна було б уникнути.

«Ліквідація управлінь є дуже негативною тенденцією, оскільки, крім небезпеки звільнення для громадян, які там працюють, ці управління в першу чергу мали певні господарські функції. На них були укладені договори з підрядниками, скажімо, на ремонт шкіл, дахів, лікарень тощо. Всі ці договори автоматично стають не чинними, бо потім переукладаються із новою юридичною особою. Можна буде змінити підрядника, забути борги, будуть суди і так далі», – пояснив Олександр Ганущин.

Він додав, що кінцеву впорядковану структуру Львівської ОДА можна буде побачити через 1-2 місяці.

Як писав Вголос, Кабінет Міністрів України вніс зміни у власну постанову від 12 березня 2005 р. № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій», якими передбачив можливість утворення у складі обласних державних адміністрацій департаментів.