Обшук міліція проводила на перевірку заяви її суперника у виборчій кампанії кандидата-самовисуванця Тараса Батенка.

Самовисуванець  стверджує, що Лідія Котеляк причетна до виготовлення і розповсюдження у 123 виборчому окрузі так званого «чорного піару» про нього.

«Такі дії з боку самовисуванця Батенка відбувають вже не вперше, днями він написав заяву до Перемишлянського райвідділу міліції, де йдеться  про те, що нібито Ліда Котеляк особисто на власній машині розвозить по селах листівки, зміст яких компрометує Батенка. Цього ж разу Батенко звинувачує опозиційного кандидата, що саме у її виборчому штабі зберігаються листівки та інші матеріалами, котрі на його переконання, зачіпають його честь та гідність.

Незалежні спостерігачі від членів-держав ОБСЄ та Канади відреагували на цей факт і задокументували порушення, що відбувалися з боку правоохоронних органів.

Усі ці дії з боку таких замаскованих кандидатів-самовисуванців розцінюємо як провокації та психологічний тиск на опозиційного кандидата Лідію Котеляк. Передбачаємо, що найближчі три тижні будуть особливо складними, бо усі свої сили самовисуванці спрямують на брехню, залякування та підкуп виборців, а також очорнення та дискредитацію опозиційних кандидатів. Але  люди розуміють, де чорне, а де біле. Тому переконані, що ці провокації та бруд обернуться проти тих, хто їх поширює», – йдеться у заяві.

Народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль про ситуацію: