Президент Media International Group Вадим Рабинович підтвердив факт купівлі 100% акцій компанії "Московские новости" із брендами "Московские новости" і "The Moscow News", що входять в неї. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

За його словами, напередодні угоди попередніми власниками газет з посади головного редактора - генерального директора "Московських новин" звільнено Євгена Кисельова.

Вадим Рабинович не підтвердив, але і не спростував інформацію про те, що на посаду нового головного редактора буде призначено Віктора Шендеровича, зазначивши, що поки не буде про це говорити. Уточнюючи, хто буде редактором "Московских новостей" - киянин чи москвич, він сказав: "Безумовно, це буде москвич! Дуже відома людина. Я думаю, один із кращих журналістів Росії!".

У холдинг MIG-Media International Group входить найстарша щоденна газета США "Новое русское слово", політичний щотижневик "CN-столичные новости", щоденна газета "CN-столичка", щоденна ділова газета "DN-деловая неделя" - в Україні, а також ізраїльська російськомовна газета "МИГ". Холдингові належать кілька радіо- і телекомпаній і кілька интернет-сайтів: Mignews.com, Mignews.com.ua, Migsport.com, NRS.com, DN.kiev.ua, CN.com.ua. 

proUA