Про оце інформує «РБК-Україна».

Як пояснив заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, прийняття відповідної постанови Радою Федерації 1 березня 2014 р. «носило захисно-стримуючий характер і не було спрямовано не проти кого-небудь».

Карасін також зазначив, що «ситуація в Україні на сьогодні ще далеко не стабілізована», проте скасування постанови про використання Збройних сил РФ на території України - це акт доброї волі Президента Росії в підтримку переговорного процесу, який розпочався на сході України.

«Що, з одного боку, дозволить активізувати переговорний процес, а з іншого боку - і вибити грунт з-під але тих переговірників, які намагаються спекулювати на цьому підновлення Радою Федерації», – зазначив Карасін.

Разом з тим, він зазначив, що Росія в особі Президента Володимира Путіна і парламенту зберігає за собою право за моніторингом ситуації на Україні по замаху вогню.

«У Президента РФ відповідно до Конституцією достатньо заходів для оперативного впливу на ситуацію на Україні», – підкреслив Карасін.

Нагадаємо, що Президент Росії Володимир Путін вніс до Ради Федерації пропозицію про скасування постанови про використання Збройних Сил Росії на території України.