Президія Львівської обласної ради молодіжних організацій звернулася до молоді Львова із закликом 31 жовтня піти на виборчі дільниці і проголосувати, обрати свого президента, ― повідомила прес-служба головного управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА.
„Чим більше людей прийде на вибори, тим менше буде невикористаних бюлетенів і тим менше спокуси для нечесних членів комісій”, ― зазначено у зверненні.
Молодь також застерігають від провокацій, від того, щоб продавати свої бюлетені, а у разі правопорушень просять негайно повідомити правоохоронні органи.
„Не беріть гроші за обіцянку винести чистий бюлетень. Задумайтесь, що ви за копійки зраджуєте мільйони людей. Якщо побачите, що хтось виносить і передає іншим особам бюлетені, повідомте про це членів комісії, спостерігачів, міліцію. Вимагайте негайного реагування на Ваші зауваження”, ― сказано у зверненні.
14 жовтня Львівське обласне управління юстицій зареєструвало Львівську обласну раду молодіжних організацій як обласну спілку молодіжних організацій. Голова спілки – Кашуба Ярослав Миколайович. На Всеукраїнському рівні діє Всеукраїнська рада молодіжних організацій.
До організації входять Пласт, Українська молодь – Христові, Студентські профспілки, Рада молодих підприємців та ін. Голова Львівської обласної ради молодіжних організацій Ярослав Кашуба.