За внесення змін до Закону «Про державний бюджет на 2012 рік» щодо оплати праці науково-педагогічним працівникам, залученим для проведення зовнішнього незалежного оцінювання проголосували 268 народних депутатів.

Для виплати педагогам в бюджет буде вилучено частину прибутків державних підприємств.

Відповідно до змін до Закону бюджетні призначення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за бюджетною програмою 2201470 «Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами» збільшились на суму 16 млн. грн., в тому числі на оплату праці - 11,88 млн. грн.

Джерелом цих видатків визначено збільшення надходжень від частини чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність.

Голова бюджетного Комітету Валерій Баранов зазначив, що такі кошти дозволять здійснити своєчасно та в повному обсязі виплату зарплати науково-педагогічним та педагогічним працівникам, які беруть участь в проведенні ЗНО.

Джерело: прес-служба ВРУ, УНН