Почесний голова ЛОО КУН Іван Губка та голова ГО „Галицький вибір” Юрій Шухевич, які входять до Ради старійшин Львівщини, оприлюднили заяву, у якій хочуть довідатись чому екс-начальника Рава-Руської митниці Ярославу Сподарик призначили начальником Міжнародного автомобільного пункту пропуску „Краківець”.
Цю заяву вони оприлюднили сьогодні під час прес-конференції.
В заяві зазначається, що за час (2002-2004рр.) коли Рава-Руську митницю очолила Ярослава Сподарик збільшилась кількість незаконного переміщення товарів через українсько-польський кордон, за що „неодноразово роботу Рава-Руської митниці визнавали незадовільною, а її начальнику Ярославі Сподарик оголошували догану з проведенням атестації відповідно до законодавства”.
„Згодом, внаслідок фальсифікації митного оформлення посадовими особами Рава-Руської митниці ряд працівників отримали догану, а Ярослава Сподарик відсторонена від займаної посади до проведення атестації”, ― йдеться далі.
„Нині після реорганізації Галицької митниці, пост „Краківець” став в ранзі митниці. Начальником призначено, ту ж Ярославу Сподарик. Рада старійшин Львівщини, запитує: хто? І за які заслуги? Не можуть розтатися з особою Сподарик Я.Л.” – зазначається у заяві.