Як розповів генеральний директор медіа-холдингу «Вголос» Роман Любицький, радіо «Вголос» – це радіо з характером, яке запропонує своїм слухачам якісну музику, без російської чи іншої попси, чесні й неупереджені новини, цікаві розважальні проекти, інтелектуальні програми.

«Дуже знаково, що ми запустили радіо саме в цей день – День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Радіо «Вголос» – інформаційно-розважального формату, що запропонує слухачам дуже якісний продукт, з хорошим музичним наповненням, цікавими та правдивими новинами, авторськими програмами, відомими ведучими», – пояснив Роман Любицький.

Наразі радіо вийшло в ефір в робочо-тестовому режимі, та вже з грудня слухачам обіцяють запуск новин, розважальних програм та інших цікавих проектів. Яких саме – автори  «Вголосу» наразі тримають в таємниці.

Як пояснив Роман Любицький, радіо «Вголос» орієнтоване передусім на людей, що знають ціну якісній музиці та інформації, переконатися в цьому запрошують усіх слухачів «Вголос» на частоту 107,2 МГц. Мовлення «Вголосу» поширюється на всю Львівську область.

Нагадаємо, на частоту 107,2 МГц у Львові загалом претендували 8 медіакомпаній: Українська корпорація «Телебачення і радіомовлення «ЮТАР», м. Київ (Kiss FM); ТОВ «Престайм.Ком.Юа», м. Львів («Вголос»); ТОВ «ТРК «Міст ТБ»«, м. Львів («Радіо ZIK»); КП Державна студія «Калуське міське телебачення», м. Калуш Івано-Франківської обл. («КМТ»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ТОВ «Контакт-інформ», м. Київ («Український формат», ліцензіат Національної ради з іншою програмною концепцією); Львівська ОДТРК, м. Львів («Львівське радіо») та ТОВ «Комунікаційне агентство «Сума технологій», м. Київ («Радіо Блік»).