Таку історію придумав радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко і виклав на своїй сторінці у Facebook.

«Враховуючи, що останнім часом життя і здоров'я терориста "Абвера" в миру Сергія Здрилюка в безпеці, ми можемо нарешті розповісти про нього справжню правду. На фото кабінет заступника начальника Слов'янського міськвідділу міліції. Саме за цим столом у квітні-травні 2014 сидів майбутній герой України Сергій Здрилюк Роблячи вигляд, що він російський диверсант, Здрилюк залишався вірним присязі народу України, даної ним під час прийому на роботу у військову контррозвідку СБУ», – написав він.

За словами Геращенка, для того, щоб «не втрачати сили духу між участю в тортурах і розстрілах українських патріотів Сергій Здрилюк зберіг у цілості й схоронності стіл міліцейського начальника з величезним символом України – Тризубом, вирізаним майстерною рукою в кришці столу».

«У ході нарад з Гіркіним та іншими справжніми ворогами, які могли б вчинити наругу над українською символікою, «Абвер» дбайливо прикривав Тризуб прапором ДНР, щоб не видати себе. Але залишаючись наодинці сам з собою, етнічний українець родом з Вінниччини, Здрилюк скидав прапор ДНР на підлогу, топтав його, а після сидів, підлягає милуючись українським національним символом», – відзначив Геращенко.

У кінці посту виявилось, що у такий спосіб радник міністра намагався донести інформацію, що Абвера затримали: «За виявлену мужність у справі збереження української символіки в захопленому російськими терористами Слов'янську Здрилюк, буде представлений до державних нагород і заохочень - три порції баланди понад норму на місяць».

Як повідомлялось раніше, Сергій Здрилюк на прізвисько Абвер був правою рукою одного з ватажків сепаратистів у Слов'янську на Донеччині Ігоря Гіркіна (Стрілок).