Зараз президент Володимир Зеленський опинився перед двома значними загрозами.

Про це радник президента, експерт-економіст Олег Устенко повідомив в інтерв’ю «Главкому».

Він розповів, що у Зеленського є два вектори серйозного ризику.

Перший - внутрішній: обмежена група з дуже широкими інтересами, яка відкидає будь-які зміни.

Той, хто прийшов не з цієї системи, може просто її вбити, бо не має теплих почуттів до неї.

"До того ж у нього, якщо хочете, є почуття помсти в хорошому сенсі, як у Робіна Гуда, за свій народ. Сам прихід Зеленського до влади – це помста старій системі, яка пригнічувала кого тільки можна і не давала можливості вирватися".

Устенко зазначив. що гроші ще ходять по корупційних каналах, але не підіймаються на верхівку корупційної піраміди, бо президент не очолює її. І в такій ситуації піраміда почуває себе вкрай нестійко. Але система буде намагатись вижити, бо знову ж таки мова йде про мільярди доларів, які ходять корупційними каналами. Тому основна загроза для Зеленського пов’язана з особистою безпекою.

Друга загроза, за словами радника президента, є зовнішньою.

Устенко вважає, що зараз ми перебуваємо у "відносній" зоні комфортності, бо попереду світова криза.

Ця криза буде набагато серйознішою порівняно з 2008 роком, бо тоді була певна очистка, але реальні фундаментальні причини, які зумовили ту кризу, не були ліквідовані. І рвонути зараз може з куди більшою силою. Але з позитивів можна виділити те, що Зеленський не потребує додаткової лояльності ні від кого, бо в нього є велика власна фракція.

Він уточнив, що «це також внутрішній ризик, бо монолітність цієї фракції дуже скоро може стати під питанням». «Тому Зеленському треба діяти швидко», - сказав радник Глави Держави.

Як писав "Вголос", у Раді зареєстрували законопроєкт про імпічмент.