Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, посадовець проінспектував хід робіт на основних об’єктах Євро-2012 – будівництво терміналу аеропорту, злітної смуги, стадіону та тренувальних полів.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький розповів раднику Президента, що у грудні цього року корпус терміналу буде накритий, щоб взимку будівельники змогли приступити до прокладання інженерних мереж та внутрішніх робіт. «Основне зараз – тримати темп, щоб до зими змонтувати покрівлю», – додав він. За словами Володимира Губицького, через два тижні підрядник розпочне бетонування другого перону, на якому передбачено сім стоянок для літаків.

Крім цього, заступник керівника області розповів Валерію Пустовойтенку, що зараз розробляється проект нового автовокзалу, який постане поруч із терміналом аеропорту. За його словами, обидві споруди будуть з’єднані між собою переходом.

На будівництві смуги генпідрядник ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» проводить зараз роботи з водовідведення. Згідно з висновками експертизи, ґрунт на цьому об’єкті непридатний без стабілізації для подальшого будівництва смуги, тому будівельники будуть стабілізувати його вапном. Як повідомив керівник ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» Олександр Шилюк, зараз на об’єкті працює 150 осіб та 98 одиниць техніки. Він також запевнив Валерія Пустовойтенка, що незабаром кількість техніки буде збільшена, а темпи будівництва суттєво наростять.

Перебуваючи на будівельному майданчику стадіону, Валерій Пустовойтенко відзначив позитивні зміни, у порівнянні з тим, що він бачив під час останнього свого візиту місяць тому.

Директор ТОВ «Альткомкиївбуд» Василь Огородник (генпідрядник) розповів раднику Президента, що з 15 липня будівельники розпочнуть монтаж складок другого ярусу стадіону. Він також повідомив, що до 20 серпня будуть закінчені ригеля другого ярусу.

Під час оглядин стадіону Львівського державного університету фізичної культури генпідрядник об’єкту директор ТОВ «Альткомкиївбуд» Василь Огородник зазначив, що прийняв цей об’єкт лише 10 днів тому. За його словами, вся документація по реконструкції стадіону готова, тому з 10 липня сюди заїде техніка та розпочнуться роботи.

Перебуваючи на стадіоні «Україна», котрий орендує ФК «Карпати», Володимир Губицький зазначив, що загалом футбольне поле та роздягалки відповідають вимогам УЕФА. Проте, з його слів, були незначні зауваження щодо адмінбудівлі, які футбольний клуб пообіцяв усунути.

Валерій Пустовойтенко зазначив, що за останні два місяці він уже третій раз перебуває з робочим візитом у Львові. «Сьогодні я побачив суттєві зрушення», – додав радник Президента. Водночас він назвав ситуацію, що склалася зі спорудженням злітної смуги, складною. «Вважаю, що вже потрібно думати про закриття смуги, бо, на мою думку, якщо цього не зробити зараз, то будівельники можуть не справитися із величезним об’ємом роботи. Потрібно зібрати фахівців з авіабезпеки, будівельників та інших спеціалістів, які зважать усі плюси та мінуси та приймуть правильне рішення, адже безпека – це головне», – зауважив Валерій Пустовойтенко.