«Ми вимагаємо персонального голосування сенсорною кнопкою «Рада-3». Усі відмовки більшості, що ця система впливає на здоров'я депутатів, що вона випрацювала свій термін – є намаганням затягувати час», - сказав він.

Тягнибок додав, що «Партія влади боїться персонального голосування, але позиція трьох опозиційних фракцій є однозначною, рішучою, чіткою і неповоротною».

Водночас лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко додав, що влада має «всі можливості для того, щоб вже сьогодні почати працювати».

«Але ми не хочемо, щоб депутати знову не виконували свої обов’язки і не приходили на засідання. Були депутати, які жодного разу не були присутні на засіданні. Кожен з депутатів повинен приходити на роботу – це перше. По-друге, персональне голосування. Це можна зробити, бо є «Рада-3», - сказав Кличко.

Він додав, що іншим варіантом роботи може бути вилучення карток відсутніх на засіданні депутатів.

Лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк, додав, що спікер відмовляється ввімкнути «Раду-3», бо Партія регіонів не має необхідної для голосування кількості депутатів.

«Карткова більшість Партії регіонів розсипалася, бо в них немає більшості народних депутатів. І тільки це є головною причиною відмови голосуючого ввімкнути систему особистого голосування. На роботу треба приходити і самостійно голосувати за ті закони, які Партія регіонів хоче провести, а не торгувати картками», - сказав Яценюк.

Він також додав, що опозиція звернеться до Конституційного суду з вимогою визнати неконституційними усі акти, які Верховна Рада проголосувала з порушенням законів.

А також буде звернення до президента Віктора Януковича з закликом не «підписувати жодного акта парламенту, бо всі вони прийняті з порушенням».

«Наша вимога чітка і однозначна – це не ультиматум опозиції, а вимога Конституції і українського народу – якщо вас обрали членами парламенту: приходьте голосуйте особисто і несіть персональну відповідальність», - підсумував Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні опозиційні фракції заблокували трибуну ВРУ з вимогою забезпечити персональне голосування.

Натомість голова Верховної Ради України Володимир Рибак висловлював сподівання https://vgolos.com.ua/politic/news/50623.html , що парламент розблокують до четверга.

Джерело: Українська правда