ЛЬВІВ, 16 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Голова Львівського обласного відділення Партії регіонів, народний депутат України 5-го скликання Олексій Радзієвський вважає справедливим своє 257-е місце у виборчому списку Партії регіонів.

Про це він заявив на прес-конференції сьогодні.

За словами Радзієвського, список Партії регіонів складався з прагматичної точки зору: «Рейтинг Партії регіонів у Львівській області сьогодні складає трохи більше за 4%... В окремих населених пунктах цей рейтинг значно вищий, зокрема, у Львові та Дрогобичі цей рейтинг складає понад 12%».

«Це говорить про те, що Львівська обласна організація Партії регіонів поки що не забезпечила достатньої довіри до себе. А як було складати виборчі списки? Був застосований абсолютно обґрунтований і правильний підхід – в залежності від рейтингу Партії регіонів і визначалося місце в списку. Отже моє 257-е місце в списку відповідає тому рейтингу, який має Партія регіонів у Львівській області», — додав

На запитання журналістів про те, що можливо йому взамін пообіцяли якусь посаду у майбутньому Кабміні, Радзієвський запевнив, що з ним не вели жодних розмов з цього приводу.

«Для мене ніколи не було метою життя і самоціллю обов’язково бути народним депутатом чи міністром, чи заступником міністра», — зазначив він.

«Для мене це не є якось трагедією. Я все життя працював, не маючи статусу депутата і якщо в мене не буде після виборів 30 вересня такого статусу, це не буде для мене жодною трагедією, я абсолютно спокійно до цього ставлюсь, я буду працювати у такому самому форматі, режимі, у якому працював все своє життя», — підкреслив нардеп