Ці та подібні їм угруповання матимуть не лише більшість в окружкомах Львова, але й займатимуть керівні посади голів, заступників голів та секретарів. Так, наприклад, ОВК 115-го округу очолив представник партії «Руська єдність», а його першим заступником став член партії «Союз анархістів України». У ОВК 116-го округу керівні посади обійняли представники нікому не відомих «Єдиної родини» та «Молоді до влади», а у 117-му головуватимуть «анархісти». Зрозуміло, що ці маргінальні організації представлятимуть насамперед інтереси влади, яка вирішила зробити ставку на принцип «важливо не те, як голосують, а те, як рахують голоси». Особливого цинізму при цьому додає те, що такі значні партії як УДАР та ВО «Свобода» не отримали жодного (!) представника в ОВК України.   

   Більшість членів ОВК від цих партій проживають не у нашому місті, а у східних регіонах України – в Криму, на Одещині та на Донбасі. Логіка дій влади в даному разі є очевидною: або у випадку неможливості прибути до Львова їх замінять за їх квотою на місцевих людей, лояльних до правлячої партії, або ж вони без зайвого розголосу та наслідків для себе зможуть займатися підтасуванням у віддаленому для себе регіоні.

   Вражає і вік більшості членів ОВК. Здебільшого це – 19-20-річна молодь. Зрозуміло, що такими найлегше маніпулювати, враховуючи їх недосвідченість та необізнаність у виборчому законодавстві.

   Формування окружних виборчих комісій вкотре засвідчило те, що влада готова піти на все для того, щоб забезпечити необхідний для себе результат на виборах. Переконаний, однак, що жодними фальсифікаціями та жодною брехнею не вдасться зламати волю українського народу. Обєднана опозиція рішуче відстоюватиме кожний голос, відданий за демократію, добробут та європейський шлях розвитку. 28 жовтня українці скажуть своє слово, і це слово стане вироком для злочинного режиму.