У червні 2018 року на приватному острові SuperShe у Фінській затоці з'явиться закритий курорт, який зможуть відвідувати лише жінки. Тут леді займатимуться йогою та фітнесом, засмагатимуть на пляжах, прогулюватись безлюдними узбережжями, а ще відвідуватимуть кулінарні курси та SPA-салони.

Площа острова 3,5 гектара. Тут вже будується десятиповерховий готель з апартаментами класу ультра-люкс, пише ТСН за даними Daily Mail.

Острів буде призначений для лише для жінок, бо, на думку засновниці, чоловіки відволікають від спокійного збалансованого відпочинку. «Коли поряд є симпатичні хлопці, дівчата негайно намагаються привести себе до ладу та навести помадою губи», – розповідає власниця острова, американська бізнес-леді Крістіна Рот. 

Насамперед до відпочинку на острів будуть допускатися учасниці мережевої групи SuperShe, яку раніше заснувала американка.

Збудувати закритий курорт саме на фінському острові поблизу Хельсінкі вона вирішила не одразу. Спочатку жінка хотіла придбати один з островів архіпелагу Теркс і Кайкос поблизу Куби. Проте після знайомства з фіном та через часті візити до його батьківщини Крістіна змінила свої плани. Батьки її партнера володіють островом по сусідству, і коли майбутній SuperShe виставили на продаж, чоловік переконав Крістіну придбати саме його.

 

«Вголос»