Оксана Дащаківська зазначила, що на сьогоднішній день волонтери Комітету виборців України вже фіксують порушення використання адміністративного ресурсу. Ці порушення поки не мають системний характер, але же можна назвати поодинокі факти. 

«Я щиро кажучи не думала, що ця історія може повторитися на Львівщині після виборів 2004-го року, однак вона має місце. Керівники районних адміністрацій силовими буквально методами розбудовують партійну структуру Партії регіонів», – розповіла виконавчий директор ВРУ Львівщини. 

За її словами, людей, керівників змушують писати заяву про вступ до Партії регіонів. 

«На разі я не можу сказати, що це відбувається дуже гостро, але у вигляді побажань це направду має місце на сьогоднішній день», – додала Оксана Дащаківська. 

Вона підкреслила, що для неї було великим здивуванням почути про подібні факти саме на Львівщині. 

«Здавалося, що вже якогось там рівня демократичності ми досягли. Тим не менше такі факти ми і надалі фіксуємо», – додала виконавчий директор КВУ Львівщини. 

Нагадаємо, голова ЛОО ВО «Свобода», депутат Львівської облради Ірина Сех зазначала, що на Львівщині використання адмінресурсу буде в іншому вигляді, ніж на решті території України. Зокрема влада неодмінно використовуватиме державні ЗМІ.