Захист колишнього першого віце-прем'єра України Сергія Арбузова вважає, що Печерський районний суд Києва порушив законодавство при прийнятті рішення про проведення спеціального досудового розслідування.

Про це заявив адвокат Арбузова Сергій Ковальов на прес-конференції в Києві, передає «Інтерфакс-Україна». 

"Суд грубо порушив вимоги Кримінально-процесуального кодексу України. Насамперед, тому що розглянув це клопотання за відсутності представників сторони захисту", - сказав він.

За його словами, навіть представники Генпрокуратури вказували, що участь захисників є обов'язковим.

"Слід зазначити, що сторона захисту не ухилялася від участі в судовому засіданні, а лише наполягала на забезпеченні реалізації права ознайомитися з матеріалами справи та призначення наступного засідання через три дні, як передбачено КПК", - додав Ковальов.

Адвокат Арбузова зазначив, що суд залишив без уваги заявлене клопотання.

"Безумовно, сторона захисту буде оскаржувати цю ухвалу суду, у тому числі в Європейському суді з прав людини, якщо вищі судові інстанції в Україні не скасують це незаконне рішення", - заявив адвокат Арбузова.

15 лютого народний депутат фракції "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найєм повідомив, що Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання ГПУ про початок процедури заочного засудження екс-голови Національного Банку України, екс-віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова.

Нагадаємо, 23 липня 2015 року Печерський райсуд Києва дав дозвіл на заочне засудження колишнього Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової. 

Також 27 липня 2015 року Печерський районний суд Києва визнав правомірність доказів, наданих співробітниками Генеральної прокуратури, і почав процедуру заочного засудження. екс-президента Віктора Януковича.

 

Четвертый пошел. Судья Печерского суда г. Киева Владимир Карабань удовлетворил ходатайство Генеральной прокуратуры о зао...

Опубліковано Mustafa Nayyem 15 лютого 2016 р.