В Омську раптово помер Сергій Максимишин - заступник головного лікаря з анестезіології та реанімації лікарні швидкої медичної допомоги №1 Омська, куди госпіталізували російського опозиціонера Олексія Навального після отруєння у серпні 2020 року.

Про це інформує ВВС.

Померлому було 55 років.

За словами речниці управління МОЗ у Омській області Галини Назарової, Максимишин помер від серцевого нападу. Вона заявила, що у нього було чимало життєвих труднощів. через які він переймався. Його поклали до реанімації його ж закладу і він там помер.

Що відповіли у Навального?

Соратник Олексія Навального Леонід Волков повідомив, що Максимишин очолював відділення, де лежав Навальний, сам відповідав за лікування опозиціонера та вводив його у штучну кому. За словами Волкова, покійний володів найбільшою кількістю інформації про стан здоров'я політика. Тому він висловив сумнів у тому, що Максимишин помер своєю смертю. Також він сказав, що смерть лікаря навряд чи будуть розслідувати.

Досьє

  • Нагадаємо, що 20 серпня 2020 року під час перебування на борту літака Томськ-Москва Олексій Навальний став себе погано почувати. Літак терміново посадили в Омську, а політика госпіталізували до лікарні швидкої медичної допомоги №1.
  • Через два дні його переправили до Німеччини, де підтвердили отруєння речовиною "Новачок".
  • 7 вересня Навального вивели з коми.
  • У січні 2021 року політик повернувся до Москви, де його заарештували  і присудили 3,5 роки ув'язнення.
  • Через це по всій Росії спалахнули численні акції протесту.

Читайте більше новин на нашому сайті: