Як інформує прес-служба МВС, під час зустрічі мова йшла про забезпечення правопорядку під час виборчої кампанії з виборів народних депутатів України в жовтні 2012 року.

Під час зустрічі Віктор Ратушняк поінформував присутніх про основні завдання правоохоронного відомства під час парламентських виборів в Україні та детально зупинився на обов’язках, які покладені на міліцію.

Представники МВС України та ОБСЄ обговорили порядок та стан розгляду звернень, пов’язаних із перебігом виборчого процесу.

«Що стосується повідомлень, які надходять до органів внутрішніх справ у зв’язку з виборчим процесом, то переважна їх більшість не містить ознак злочинів чи правопорушень, а також безпосередньо не пов’язана з порушенням виборчого законодавства та з посяганням на виборчі права суб’єктів виборчого процесу», - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ.

Правоохоронець запевнив присутніх, що всі без виключення повідомлення від учасників виборчого процесу обов’язково реєструються в органах внутрішніх справ і по кожному з них, без виключення, проводяться перевірки.

За словами Ратушняка, з початком виборчої кампанії в Міністерстві внутрішніх справ та усіх підпорядкованих підрозділах розгорнуті Оперативні штаби, які працюватимуть у цілодобовому режимі.

«Запевняю, що органами внутрішніх справ будуть вжиті всі необхідні заходи у межах законодавства для забезпечення належного правопорядку в рамках виборчого процесу», - наостанок запевнив заступник міністра внутрішніх справ.