Марафонський колоквіум міжнародних адвокатів на тему: „Справа генерала Олега Сало: політичне переслідування чи розслідування злочину?” дедуктивним макаром вивів душу гнаного генерала з пекла невідомості до райської спільноти ЗМІ та громадської думки якраз перед Пасхою, 4 квітня. Справедливість є, і вона може бути юридично обґрунтована. Доказано Законом.

Львівський правовий колоквіум ощасливила своєю присутністю така інтернаціональна бригада адвокатів: німець Міхаель Хоендаль, росіянин Сергій Мєрзоєв та українці Іван Голень і Арам Чліянц. Щоб їм не було самотньо у величезних просторах готелю „Дністер”, були й запрошені, які щось знали про генерала, працювали з ним, або ж просто писали про нього.

Колоквіуністи авторитетно замочили логічною послідовністю наших і не наших законів усі спроби помаранчевого братства познущатись з Сала Олега Михайловича. Міжнародні пінкертони відверто постібались над правовою непослідовністю помаранчевих виконавців, які так і не довели злочинну діяльність Сала. Хоча, що змінилось на краще, після Майдану, в органах міліції та прокуратури я не знаю. Прізвища, але не психологія.

Росіянин Мєрзоєв оголосив об’єктивну думку спеціалістів закону та поправок до неї, про нейтральність Сала. Цей висновок засвідчує нейтральність генерала, який наказував своїм ментам не вмішуватись в політику і за це його покарали: політично переслідували, звільнили, об’явили у розшук міжнародний, спаплюжили його ділову і професійну репутацію.

Міжнародні Шерлоки повідомили, що справи проти Сала вже давно закриті, але ніхто навіть і не вибачився, і не збирається. На посаді його не поновили і не збираються.

Німець та його перекладачка розповіли про порушення 6 статті Європейської конвенції прав людини. Про політичні переслідування за політичні погляди. Помаранчеві не давали адвокату Сала ознайомить з документами справи. (ці слідчі якісь, трохи стукнуті, якщо самі наривались своїми недбалими діями на такі теперішні рішення і висновки. смішно це якось.)

Колишній начальник УВС міста Львова Михайло Курочка мовчав 1.5 роки, медитативно споглядаючи за нашим марнотним життям, не спілкувався з ЗМІ і аж тепер вирішив винести на суд громадськості свій сенсаційний омлет.

Космічні пірати Максимов та Москаль давили на нього та вибивали інфу про злочинні дії Сала. Обіцяли велосипед, машину, посаду, якусь далеку планету зі золотими копальнями. Але Курочка не погодився і тому страждає за це.

Курочка сподівався на найгуманніший суд у світі та найкращу конституцію в Європі, але в тому, що він побачив на споді, він помітив лише два слова – політичні репресії. Він розчарувався у демократичності чарівника-аматора Ющенка, Кріс Максимов видав незаконний та фальсифікаційний указ про його звільнення і попиває собі закарпатське вино, а Весельчак У, він ж товариш Луценко йому не відповів на жоден запит. А саме Курочка був першим, хто подав патент на слоган, про те, що міліція буде з народом. Країна повинна знати своїх героїв. Ментів хвалили на Майдані і тепер, за місячні миті слави, вони повинні страждати.

Але є вищий, Божий закон і тому, усі порушення прав людини повертаються бумерангом на їх метальників. Ці його слова були спрямовані усім ланками нинішньої львівської влади, з Олійником включно.

Дивіться, громадяни владних коридорів і ви можете опинитись в місцях не настільки віддалених, бо як зазначила інтернаціональна бригада адвокатів, після приходу нового керівництва УВС кримінальна ситуація в Україні та в Львівській області погіршилась і пустилась берега.