Звільнені з російського ув’язнення українці вирушили в Юрмалу.

Десять українців – колишніх політв’язнів Кремля, які були звільнені восени цього року з російського полону, вирушили на реабілітацію в Латвію.

У Держприкордонслужбі повідомили, що звільнені з російського ув’язнення українці вирушили в Юрмалу. Прикордонники забезпечили їм максимально швидке і комфортне оформлення в пункті пропуску “Бориспіль”.

“Ми дякуємо латвійському уряду за це запрошення. Спасибі і нашим прикордонникам, які допомогли і забезпечили доставку групи і їх рідних в “Бориспіль”, а також допомогли швидко пройти паспортний контроль”, – зазначив начальник відділу з питань осіб, позбавлених особистої свободи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Ігор Гриб, батько колишнього бранця Павла Гриба.

Раніше президент Латвії Егілс Левітс підтвердив, що у країні проходитимуть лікування українські моряки, та заявив про продовження роботи програми реабілітації українських військових.

10 колишніх бранців РФ відлетіли на реабілітацію до Латвії

✈ Сьогодні до Латвії вилетіли 1⃣0⃣ наших співвітчизників – колишніх політв’язнів Кремля. Українці, які були звільнені восени цього року з російського полону, вибули за кордон на реабілітацію.Прикордонники забезпечили їм максимально швидке та комфортне оформлення у пункті пропуску «Бориспіль».- Сьогодні політв’язн та їхні рідніі на запрошення Уряду Латвійської Республіки вибувають для реабілітації в місто Юрмала. Ми дякуємо латвійському Уряду за це запрошення. Дякуємо і нашим прикордонникам, які допомогли і забезпечили доставку групи та їх рідних до Борисполя, а також допомогли швидко пройти паспортний контроль, – зазначив начальник відділу з питань осіб, позбавлених особистої свободи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Ігор Гриб, батько колишнього бранця Павла Гриба, під час вильоту українців за кордон.#бранцікремля #реабілітація #ДПСУ #Держприкордонслужба #прикордонники #новини #border_guards #news #кордон #пункт_пропускуЦентральне регіональне управління Адміністрації Держприкордонслужби Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ" МВС України

Опубліковано Державна прикордонна служба України Вівторок, 10 грудня 2019 р.