На військових складах Львівської області вже немає реактивних боєприпасів.
Про це повідомив журналістам командувач Західного оперативного командування генерал-лейтенант Михайло Куцин під час перебування на Яворівському полігоні сьогодні.
"У Львівській області і на території Західного оперативного командування практично не залишилось таких найнебезпечніших засобів на складах ― це реактивні боєприпаси. У Львівській області з Брюхович і Яворова, на території Волинської та Закарпатської, Чернівецькій області ми вивезли ці найнебезпечніші боєприпаси", ― сказав він.

За словами командувача ЗахОК, сьогодні на складах залишилось "тільки те, що, в принципі, якщо до нього відноситися нормально, воно може надійно зберігатися і не представляти собою великої небезпеки".
Михайло Куцин зазначив, що у минулому році з території львівських складів було вивезено 12 тис. тонн реактивних боєприпасів, а в цьому році ― ще 5 тисяч тонн.
Він також додав, що на складах у Брюховичах залишається близько 30 тис. тонн інших боєприпасів, радіус дії яких сягає близько 2-3 км і не досягає житлової забудови.
"Ми зробили цей склад максимально безпечним", ― додав він.

При цьому командувач ЗахОК зазначив, що повністю ліквідувати військові склади дуже проблематично, оскільки це тягне за собою значні матеріальні витрати.
На території Львівської області залишаються військові склади у Яворові та Брюховичах.
З території цих складів було вивезено реактивні установки "Ураган" та "Град".
Загалом з території області було вивезено 207 вагонів з реактивними боєприпасами.

Прес-тайм