Політолог, завідувач відділу міжнародних валютно-фінансових відносин Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України Олексій Плотніков вважає, що Юлія Тимошенко буде очолювати саме список своєї партії.

Так він прокоментував заяву віце-прем’єр-міністра з питань адміністративно-територіальної реформи Романа Безсмертного, який недавно висловив припущення, що прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко може очолити виборчий список партії "Народний Союз "Наша Україна" в разі, якщо його не очолить Президент Віктор Ющенко.

"Я думаю, що це зовсім нереально. Швидше за все пані Тимошенко буде очолювати саме список своєї партії, з урахуванням того, що її рейтинг зараз істотно перевищує рейтинг Президента", - відзначив Плотніков.

За його словами, "тому навіть при запевненнях, що вони – єдина команда, що вони працюють разом, з погляду електоральних переваг, результатів виборів вона буде очолювати свій партійний список". "Це дозволить успішніше брати участь у виборах, ніж якби вона очолювала список "об’єднаних", в якому б фігурував Ющенко", - сказав він.

Крім того Плотніков вважає, що те, що прогнозувалося на початку року, – протверезіння електорату до нинішньої влади, - "воно вже настає, якщо вже не настало". "Тому, я думаю, що в даному разі список Ющенка не є виграшним. З цього погляду пані Тимошенко, швидше за все, очолить саме свій виборчий список. Номінально Ющенко залишиться лідером НСНУ, повинен, оскільки він – Президент, оскільки ця сила прийшла до влади", - наголосив Плотніков.

ForUm