Перші півгодини гри пройшли у рівній боротьбі без явної переваги однієї зі сторін. Колективи не стали йти в розвідку і вже на 2-й хвилині гри фул-бек «Сокола» Роман Жук приземлив м'яч в заліковій зоні суперника 5:0. Але трохи згодом Олексій Лещенко ударом зі штрафного скоротив різницю в рахунку 5:3.Боротьба загострилася. Це призвело до того, що команди почали грати 14 на 14, після того, як другі номери львів'ян та хмельничан отримали жовті картки. У неповних складах і господарі, і гості зосередилися на обороні. Але якщо гравці «Сокола» намагалися занести спробу, то регбісти «Оболонь-Університету» скористалися своїм козирем - штрафними. На 26-й хвилині матчу Олексій Лещенко з пенальті виводить гостей вперед 5:6. Однак підопічні Юрія Грабовського досить швидко знову вийшли вперед. Після позиційної атаки замок «Сокола» Олександр Дурнов приземлив м'яч в заліковій поле гостей - 10:6, без реалізації. Порядно вимотавши «Оболонь» у силовій боротьбі, львів'яни скористалися своєю перевагою у фізичній підготовці. У кінцівці першого тайму «соколи» зуміли двічі прорватися в заліковку принципових суперників. А Віктор Кириченко обидва рази був точний з реалізацій. 24:6 - підсумок першої половини.

Відпочивши під час перерви, в дебюті другого тайму хмельничани знову вирівняли гру. Однак «Сокіл» за рахунок швидких переходів з оборони в атаку і різкої зміни вектора настання зумів схилити шальки терезів на свій бік. Роман Жук двічі проривався на «місто» опонентів після швидкісних флангових атак і на табло вже 34:6 на користь господарів поля. Тут треба віддати належне «Оболонь-Університету». Навіть безнадійно поступаючись в рахунку хмельничани не опустили рук і відчайдушно атакували. Але оборона львів'ян не здригнулася. Зберігши свою заліковку в недоторканності регбісти «Сокола» вже самі пішли вперед. Олександр Часовських і Віктор Кириченко продемонстрували своє вміння пробивати штрафні (40:6). А в самій кінцівці матчу підопічні Юрія Грабовського ще двічі відзначилися спробами з реалізаціями. У підсумку 54:6 - велика перемога «Сокола».

«Сокіл» (Львів) - «Оболонь-Університет» (Хмельницький) 54:6 (24:6)
Спроби: Жук-4, Дурнов, Глінка, Волошин, Паньків;
Реалізації: Кириченко-3, Часовських;
Штрафні: Кириченко, Часовських - Ол. Лещенко-2.

Набравши 10 очок, «Сокіл» фактично гарантував собі попадання в плей-офф за 3-6-е місця. А «Оболонь-Університету» доведеться відстоювати право поборотися за бронзу у матчах проти одеського «Політехніка».

Джерело: credo63.com