Про це сьогодні, 2 квітня, заявив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на брифінгу у ВР, передає кореспондент РБК-Україна.

Єфремов зазначив, що опозиція, яка увечері 2 квітня заблокувала трибуну ВР, зайняла неконструктивну позицію: «Парламент у нинішньому форматі недієздатний. У цій ситуації, можливо, нам потрібно звернутися до народу... Сьогодні опозиція не налаштована на конструктивну роботу... Можливо, для цього необхідне проведення референдуму, і якщо ми приймемо таке рішення, то до цього будуть залучені групи юристів і фахівців. Це моя особиста точка зору».

«Частина депутатів шукає будь-який привід, щоб блокувати роботу парламенту, незважаючи на домовленість. І, можливо, нам треба обирати не хуліганів за партійними списками, які бігають тут, по залу, а, можливо, треба обирати за мажоритарними округами, які безпосередньо були б підзвітні своїм виборцям», - зазначив Єфремов.

При цьому глава фракції ПР не конкретизував, коли і як можна буде провести цей референдум. Він певен тільки в тому, що провести подібний плебісцит при діючому парламенті буде неможливо.

Єфремов додав, що ПР готова голосувати за рішення про вибори мера Києва тільки після рішення Конституційного суду України. «Наша точка зору була зрозуміла ще 2 місяці тому... Ми чекаємо на рішення КСУ, і щойно воно буде, ми готові й голосувати з даного питання», - резюмував «регіонал».

Зазначимо, що у вівторок, 2 квітня, Раді забракло 6 голосів для скасування пенсійної реформи. Крім того, парламентарії провалили голосування за призначенням виборів мера Києва і депутатів Київради на 2 червня.

Джерело: РБК-Україна