Нагадаємо, у січні цього року освітяни Борислава звернулися із відповідним проханням до Сергія Гориславського. Трудовий колектив бориславської ЗОШ №7 був обурений тим, що місцева влада Борислава запланувала реорганізацію школи всупереч волі педагогів і навіть не проводячи відповідних громадських слухань.

У відповідь на це звернення Сергій Гориславський пообіцяв колективу школи усіма можливими способами протистояти ліквідації школи і скерував депутатське звернення на ім’я голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, адже намагання міської влади Борислава реорганізувати навчальний заклад суперечить розпорядженню Президента України Віктора Януковича про заборону закриття та реорганізації шкіл.

Відтак 1 лютого у приміщенні школи відбулася зустріч трудового коллективу навчального закладу з представниками виконавчої влади Борислава. Зважаючи на обурення вчителів та юридичну підтримку регіоналів Дрогобича, влада міста пішла на поступки освітянам і повідомила, що навчальний заклад реорганізовувати без згоди громадськості не будуть.

Було створено ініціативну групу з батьків та вчителів для з’ясування та детального вивчення ситуації, яка спонукала владу піти на заплановану реорганізацію. Ініціативній групі запропоновано подати пропозиції відносно роботи навчального закладу, а також обговорити з громадою міста питання, які стосуються подальшої діяльності школи.

«Трудовий колектив відстояв своє право продовжувати педагогічну діяльність, а учні безперервно навчатися у своїй школі. Місцева влада має зважати на думку громади, а не вирішувати лише на свій розсуд питання подальшої діяльності школи», - переконаний Сергій Гориславський.

У свою чергу вчителі та батьки ЗОШ №7 міста Борислав висловили подяку С.Гориславському за захист їх прав та недопущення реорганізації навчального закладу.