Ходою до Меморіалу регіонали поклали квіти до пам’ятників загиблих у Великій Вітчизняній Війні та воїнам-афганцям. Біля Меморіалу Слави учасники заходи взяли участь у поминальному молебні за загиблими у війні.

З привітальним словом до ветеранів і присутніх звернувся міський голова Дрогогобича Олексій Радзієвський, який закликав громаду Дрогобича та Стебника до єдності і запропонував вшанувати пам'ять загиблих у ВВВ хвилиною мовчання.

З привітальною промовою ветеранів також привітав голова фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергій Гориславський, який передав ветеранам найщиріші привітання від народного депутата України Петра Писарчука та Дрогобицької міської організації Партії регіонів.

На завершення мітингу честь воїнів Великої Вітчизняної війни вшанували святковими залпами салюту. Також лунали пісні часів війни у виконанні учнів ЗОШ № 4, покладання корзин з квітами до могил загиблих солдат, а усі охочі могли зробити фото напам'ять з ветеранами. Крім цього, на Меморіалі Слави був запалений Вічний вогонь. У всіх присутніх був піднесений святковий настрій.

Після урочистостей дрогобицькі регіонали запросили ветеранів на святковий обід, який відбувся у у ресторані «Майдан» у Стебнику.

Голова фракції Партії регіонів Сергій Гориславський висловив подяку однопартійцям, міському голові О.Радзієвському, начальнику Дрогобицького міського відділу міліції А. Біласу за належну підготовку в організації та проведенні Дня Перемоги.