Зокрема, члени Партії регіонів поклали вінки з квітами до пам`ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.» у Львові та взяли участь у поминальній панахиді.

З нагоди річниці ветеранам Афганістану та родичам загиблих воїнів-афганців депутати від Партії регіонів влаштували у військових наметах польову кухню з частуванням для афганців.

Зокрема, частунок для ветеранів-афганців допомогли влаштували народний депутат України, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук, депутат Львівської міської ради від Партії регіонів, начальник Академії сухопутних військ генерал Павло Ткачук та ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України Михайло Козяр.

Активісти осередків Партії регіонів у Львові зголосились власноручно приготувати афганцям смачний обід та обслуговували їх під час частування. У свою чергу ветерани Афганістану з великим ентузіазмом сприйняли несподіваний частунок та подякували членам Партії регіонів за увагу та вшанування.